Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem aludtál jól egymás...

Ha nem aludtál jól egymás után két éjszaka akkor van értelme lemenni edzeni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradt vagyok, hétfői kemény melledzést követően nem aludtam jól két napig. Ez nálam ilyen idegrendszeri izé, ha megerőltetem magam akkor nem hagy aludni az ideg.
2023. ápr. 12. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Tudsz érdemi munkát folytatni a terembe? Ha igen, akkor mindképp menj le, ha nem, akkor ne. Ha én rossz alvás miatt nem mennék le a terembe, akkor kb. hetente egy edzésnapom lenne, úgyhogy ezt az indokot én a legritkább esetben tudom elfogadni magamtól, vagy az ügyfeleimtől, ettől függetlenül ha te semmi értelmét nem látod lemenni, akkor egyetlen edzésnap kihagyásától semmi probléma nem fog származni. A lényeg, hogy ezt ne játszd el rendszeresen, és ami még fontosabb, hogy rakd rendbe az alvásodat.
2023. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Köszi. Szerintem ha megerőltetem magam azért le tudom nyomni az edzést. Csak azt nem tudom, hogy mennyire lesz hasznos. Meg, hogy a kipihent állapotomhoz képest hány százalék munkát tudok végezni meg hány százalék súlyt megmozgatni.

2023. ápr. 12. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

"a kipihent állapotomhoz képest hány százalék munkát tudok végezni meg hány százalék súlyt megmozgatni"

Fene tudja, de kit érdekelnek a százalékok? Ha elmondásod szerint tudnál érdemi munkát végezni a teremben, akkor azért ne hagyd ki az edzést, mert valamelyik DietGainz videóban azt hallottad, hogy napi 8 óra alvás nélkül nincs izomépítés. Becseszne, ha minden sportoló csak akkor edzene, ha előző este tökéletesen aludt. Ettől függetlenül azt továbbra is mondom, hogy egyetlen edzésnap kihagyása nem a világ vége. A rendszeres kihagyások okozzák a fejlődés hiányát.

2023. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van
2023. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam meg olyat hogy valaki kemenyebb edzes miatt nem alszik jol. Milyen edzesterv? En ha hulla vagyok akkor is lemegyek, max csak a lenyeget nyomom le. Pl multkor labnapon csak guggoltam, merevlabaztam meg allo vadliztam. Altalaba meg van pl ulo feszito, kitores meg ulovadli.
2023. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincs értelme, inkább megvárom plus 2 napot, de jól kipihenve.
2023. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb 60%-ot beleadni, mint 0%-ot.. Nemde? Nincsenek mindig tökéletesek napok..
2023. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez ilyen idegi kimerültségr nálam amire sajnos hajlamos vagyok.


Egy idő után beáll ez az állapot és sem aludni nem tudok sem edzeni rendesen, a testem bontja le az izmot és rakja le a zsírt.

2023. ápr. 13. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!