Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tari Ádámról vélemény? Érdemes...

Tari Ádámról vélemény? Érdemes az ő edzés módszereit használni?

Figyelt kérdés

Aki már vett tőle akár étrend akár edzéstervet, mennyire volt hatásos? Mennyi voltatok elégedettek úgy az egésszel? Megérte?


Nagyon gondolkodok hogy nála vágok bele.



2023. máj. 1. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tari Ádám, inkább a népszerűségre hajt, mint az emberek segítségére.

Egy közeli rokonom, még 1 éve, Tari Ádámtól kért segítséget a fogyásban.

Felkereste, e-mail keresztül. Végül egy személyes találkozó lett belőle.

Tari Ádám elment, az én rokonomhoz, és ezért el kért 100.000 forintot, hogy elment és beszélgettet vele kb.. 1.5 órát. Milyen diétát tanácsol neki stb...

Ádám személyre szabja meg a diétát, szóval mindenkinek más javasol a siker eléréséhez. Rokonom, meg is kapta a diétát, ami 28 hetes volt, és ezért még, Tari Ádám, plusz 55.000 ft kért el amiben benne volt, hetente 2 alaklommal egy videóbeszélgetés,.

Maga a diéta amit kapott, nem volt olcsó! Olyan élelmiszerek voltak benne, ami, még akciósan is drágának számítanak.

Rokonom, sikeresen lefogyott, de rengeteg pénzt költött Tari Ádámra.


Szerintem jobban jársz, ha alaposabban utána jársz az internetnek ennek a témakörnek. Tari Ádám=drágaság.

Nem azt mondom, hogy hülye lenne a srác, de ő egy olyan világban nőtt fel, ahol nem számít a pénz, és az edzésterveit is, ehhez köti.

Sok sikert kívánok neked!

2023. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Tarit nagyon nem ajánlom. De nem csak én, sokan mások sem .olvass utána nyugodtan.

Nem akarok reklámozni senkit, de bárkivel jobban jársz mint a Ken baba tarival

2023. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!