Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6 sorozat sok teljes testes...

6 sorozat sok teljes testes edzésnél izomcsoportonként?

Figyelt kérdés

3x húzódzkodás

3x evezés

3x tolódzkodás

3x fekvenyomás

4x chin up bicepszre

2x izolációs sorozat tricepszre

4x guggolás


1,5 alatt lenyomtam, de elég gatya lettem a végén. Natural vagyok.


Heti 2-3 teljes testes edzésem van. A másik edzéstervben 3 sorozatot végzek/izomcsoport alacsony(abb) ismétléssel.


Heti kettőre mindig van időm, és az elsőnél a volument nézem főként. Másikon az intenzitást.


2023. jún. 22. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy edző azt mondta, hogy nem számít a volumen. Naturálon kapjon kb 30 ismétlést egy izom/edzés, és az 48 óráig pörgeti a fehérjeszintézist, 48/72 óra alatt pedig regenerálódik az izom is. Tehát ne a volument számoljam hétente, mert az izmok az adott ingerre fognak reagálni az edzés utáni pár napban.
2023. jún. 22. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én soknak mondanám így a látottak alapján.


De egyáltalán nem mindegy, hogy most 2, vagy 3 edzésed van..


Ha heti 3 edzésed van, akkor az izomcsoportonként 18 sorozat. Ennyit még koksszal sem lennél normális intenzitással elvégezni.


Én levenném 4-re, viszont az intenzitást megtolnám. De, ha neked ez beválik és tudsz progressziót felmutatni, akkor folytasd ezt.


Sosem értettem az ilyen kérdéseket. Erre nem lehet normális választ adni. Ha fejlődsz, tudsz regenerálódni, akkor csináld. Nekem semmiképp sem lenne jó ez, mert én intenzíven szeretek edzeni, így nekem 10 sorozat van mell-hát-combfeszítő-combhajlító, a kisebb izmokra pedig 6.. Minden ember más.

2023. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 sorozat nagyon kevés még a kisebb izmokra is. 10-20 között van az ideális mennyiség, szóval még a 18 belefér. Én 12-t csinálok mindenből kivétel comb és hát azok 16.
2023. jún. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!