Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Puregold Compact Whey...

A Puregold Compact Whey proteinjei közül melyik kevésbé édes?

Figyelt kérdés
Jelenleg a csokis-banánosat iszom, és számomra túlságosan édes.

2023. júl. 15. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Már majdnem minden ízt végig kóstoltam. Alapvetően mindegyik elég édes. Igazából erre panaszkodnak sokan a véleményekben, de a gyártó úgy tűnik nem foglalkozik vele. A megoldás, hogy kicsit több vízzel kell csinálni. De ha a vízbe 2-3 kortynyi tejet teszel az is nagyon jól elnyomja az édeset, és még finomabb és lágyabb is lesz. Az eper, vanília, rizs puding volt talán a legkevésbé édes. Én maradok a Belga csokisnál vagy epernél, ezek hosszútávon ihatóak számomra. Az őszibarack-joghurt is elég jó volt, főleg tejjel. Az almáspite is nagyon finom volt, de túl különleges íz rendszeres iváshoz szerintem. A mogyorós és a csoki-narancs volt a legrosszabb ízben számomra. Régen voltak 1 adagos próbacsomagok, de már egy ideje nem találok a webshoppban, így új íz esetén kénytelen vagyok egyből 1 kilóval venni. Most a csoki-kókusz és Pina Colada ízt várom, hogy megjöjjön.
2023. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak a zabpelyhem eszem ezzel keverve, nekem úgy tökéletes bármelyik ízzel, imádom ezt enni. Bármely más fehérjével kevésbé intenzív az íz, úgy nem jön be. Lehet összetételre nem a legjobb, de hobbi szinten nem ez fog számítani, úgyhogy én csak ezt a Compactot veszem fixen.


De ha neked túl édes, akkor a többi ízesítésben is az lesz.

2023. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az ízesítetlent preferálom, részben ezért is
2023. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!