Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges hogy valaki egy...

Lehetséges hogy valaki egy kúra után megtartja a tömeg és szálkásság nagy részét?

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Az a kúra, ami után te naturál keretek mellett tudod tartani a felépített izomtömeget, az szart sem ért, maximum a hormonháztartásodat cseszte össze. Ha te egy kúra után naturálon meg tudod tartani a cuccal elért tömeget, akkor az azért van, mert egy deka izmot sikerült felépíteni a kúra által, márpedig egy deka izomért nem igazán éri meg szerhez nyúlni. A kémiának pont az a lényege, hogy általa olyan szintet el lehet érni izomzatban, ami naturálon esélytelen lenne.

Egyébként "egy részét", egy nagyon kis töredékét talán meg lehetne tartani naturálon is, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy aki doppingra adja a fejét, az kiürülés után olyanra esik vissza, mintha most kezdte volna a konditerembe járást.

2023. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, akkor az nem pálya hogy mondjuk egy laza anavar kúra a jobb fizikumért mert amint befejeztem el is vesztem azt a kevés plusszt gondolom
2023. aug. 24. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, plusz már önmagában a "laza anavar kúra" koncepció rámutat arra, hogy neked eszedbe ne jusson koxot keresni. Maxold ki inkább a naturál határaidat.

Egyébként a moderátorok imádják az ilyen kérdéseket.

2023. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom sajnos, régen több koxos kérdést lehetett kitenni

Na jólvan majd ha elértem amit maximum ellehet majd újra fontolóra veszem akkor a dolgokat

2023. aug. 24. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Azt én se értem, hogy honnan jött pont az anavar. Önmagában anavart használni bármilyen kombináció nélkül értelmetlen, ráadásul eredeti anavart te Magyarországon nem fogsz kapni, az is biztos.
2023. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy informálódtam hogy ez az ami az egyik leggyengébb de legkevésbé kockázatos cucc
2023. aug. 24. 22:48
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
De önmagában anavar? Se tesztó, se aromatáz blokkoló, csak pusztán anavar? Ezt hogy gondoltad?
2023. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem néztem utána pontosan hogy kell de elvileg tesztó nem megy mellé
2023. aug. 25. 00:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem versenyzés a cél vagy ilyesmi csak egy picit jobb test mint amit egyenlőre össze tudtam hozni
2023. aug. 25. 00:21
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Anavart magyarba nem fogsz kapni jót. Csak külföldön.

Önmagában nem hoz semmit. Inkább a formád javul ha már van izomtömeged. Segít szálkásodni,való igaz amik a tanulmányok is mondanak hogy a hasi zsírt is jobban megcélozza.


Használtam már jó fajta anavart, igazából olyan mint a stana csak gyengébb jóval és nincsen izületi fájdalom és a májra is kevésbé káros.


Normál ésszel csinált PCT-vel megtudod tartani a felszedett nyereség nagyobb részét kúra után. Szokott súlyvesztés lenni ami általában víz,és erőben is visszaesés.


Lehet jót szerezni mindenből de nem itt :D

Ha kokszról kérdezel ne itt kérdezz. Hanem komolyabb oldalakon ahol nagyobb a szakértelem a témában: Evolutionary.org,uk-muscle

2023. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!