Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőnek mivel érdemes támogat...

Kezdőnek mivel érdemes támogatni az izomépítés megkezdését? Pl. kreatin? Normális edzésen és kaján kívül.

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem mehet, meg fog dobni és motiválni fog, de azért ne felejtsd el, hogy nem fogsz utána már így nőni.
2023. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Semmivel
2023. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
BCAA + Glutamin kólás ízben.🤭🤭
2023. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Kreatin ennyi tapasztalattal pénzkidobás. Én majdnem 5 év edzés után próbáltam ki a kreatint, semmit nem tapasztaltam. Először tanulj meg jól edzeni.
2023. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Kezdőből akkor leszel haladó, ha belátod és megtapasztalod, hogy az edzésen, a táplálkozáson és a regeneráción kívül nincs semmi, ami érdemben tudná befolyásolni az izomépítést. Persze, a kreatin 10-ből 5 embernek segít valamicskét, meg jó az ashwagandha is, meg minden héten kijön a DietGainz vagy a Bereczki Krisz egy újabb tápkiegészítővel, amiről azt írták a senki által nem olvasott tanulmányok, hogy az király, szedd be őket nyugodtan, aztán észre fogod venni, hogy telnek a hónapok, mégse vagy izmosabb. Majd ha tökéletes az edzésprogramod, mert egy külső coach programozza, majd ha tökéletes a kalóriabeviteled és a makrotápanyag beviteled, majd ha tökéletes az ételeid minősége, majd ha tökéletes a mobilitásod, majd ha megvan a napi 8-10 óra alvás, akkor kezdj el gondolkodni azon, hogy ezeken kívül mi segítheti még az izomépítést, addig értelmetlen a kérdés.

Nekem 3 év volt az életemben, amikor a fent leírtak "naturál hobbista szinten" tökéletesek voltak minden egyes nap. Akkora drasztikus fejlődést se izomtömegben, se erőszintben nem értem el előtte, mint abban a 3 évben, pedig akkor már egy évtizede jártam konditerembe. Előtte a komplett fizetésemet elköltöttem tápkiegészítőkre. Volt, hogy egyszerre 8-9 kiegészítőt szedtem egymás mellett, de ezeknek semmilyen kézzelfogható hatását nem tapasztaltam. Amikor ráfeküdtem arra, hogy tökéletesítsem az edzésprogramom, a technikám, a progresszióm, a regenerációm, a mobilitásom, a táplálkozásom, akkor hirtelen mind a tükörben, mind a rúd alatt megindult a fejlődés.

2023. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
kezdőként semmire nincs szükség a normális edzésen és a normális kaján kívül. ha a kérdés felmerül benned akkor egészen biztosan nem normális se az edzésed se a kajád. még haladó szinten is csak az edzés és a kaja számít meg nyilván a pihenés
2023. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

ne edzd túl magad. Kezdőként a leggyakoribb és legnagyobb hiba hogy túl sokat edz az ember és rossz edzésprogrammal. Sokan abban a tévhitben vannak hogy akkor izmosodnak miközben edzenek pedig nem. Edzés közben az izomrostok sérülnek, és amikor pihensz és regenerálódik akkor nő. Megfelelő edzésprogram abból áll hogy hagysz időt a regenerációra mielőtt újra dolgoztatni kezded az izmot.


Ez egy lassú folyamat általában kell neki legalább 72 óra.

2023. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
én a csodaszaroktól óckodnék a helyedben. hülye fejeddel mindjárt nagy dózist fogsz zabálni belőle aztán a nefrológián kötsz ki
2023. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jóvan csak hónapok óta ugyanannyival bicepszezek+tricepszezek és nemtom mit rontok el. A többivel jobban állok.
2023. szept. 7. 23:08
 10/11 anonim válasza:

nem ertelek. megirtak a többiek is, sok mindent nem lehet elrontani. vagy a kajat, vagy az edzest vagy a pihenest rontod el.


neked nem kreatin kell, hanem esz.

2023. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!