Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vádlira hogyan edzetek?

Vádlira hogyan edzetek?

Figyelt kérdés
Hetente hányszor? Milyen gyakorlattal? Mekkora súllyal? Hány sorozattal? Hány ismétléssel? Teljes mozgástartománnyal(lépcsőn sarok leengedése) vagy simán a földön?
2023. okt. 16. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Önsúllyal lábujjhegyen páros lábon szögdelsz 2 kört a focipályán. Amíg ez nem megy, nem értem mi a tökömnek súly.
2023. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2023. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"Önsúllyal lábujjhegyen páros lábon szögdelsz 2 kört a focipályán"

Biztos megéri kimenni a helyi focipályára páros lábbal szögdécselni (mint egy általános iskolai tesi órán) annak érdekében, hogy a vádli izomcsoportjában hipertrófiát érj el. Ilyen baromságtól se lett még senkinek ténylegesen jó vádlija. Inkább célszerű a súlyzós edzésnél maradni.

Kérdező! Nézd meg a 2. kommentelő által belinkelt videót, és választ fogsz kapni a kérdéseidre.

2023. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

"Ilyen baromságtól se lett még senkinek ténylegesen jó vádlija."

Persze, mert senki sem csinálja.


Egyébként kinek inek mi a szép és jó. Én azokra nem irigykedek, akinek a vádlija vastagabb mint a combom. És az nem is jó tulajdonképpen semmire.

Én a szálkás izmokat nulla zsírpárnával többre tartom mint a felfújt nagyokat.


Gondolom hasonló a véleményed a súly nélküli guggolásról és békaügetésről is.

2023. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Gondolom hasonló a véleményed a súly nélküli guggolásról és békaügetésről is"

Abszolút. Ezeknek óvodás kor fölött semmi relevanciájuk nincs.

"a szálkás izmokat nulla zsírpárnával többre tartom mint a felfújt nagyokat"

Naturálon senkinek nem lesz felfújt izomzata súlyzós edzés által, viszont szálkás sem lett még senki szögdécseléstől, békaügetéstől vagy saját testsúlyos guggolgatásoktól sem. Bárcsak ilyen butaságokkal lehetne érdemi izomzatot építeni.

2023. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

"Abszolút. Ezeknek óvodás kor fölött semmi relevanciájuk nincs."


A képen a középső japán úriembernek pedig ettől lett ekkora combja. Arról volt hírhedt fénykorában, hogy képes volt 1,5 órát szinte csak békaüget(tet)ni, kölönböző sorversenyek köntösébe bújtatva.


[link]


Biztos sok danos, TF-et végzett Shihanok azért csinálják, mert nem jutottak tovább az óvodánál.

2023. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy kép van a csávóról, amin semmi nem látszik a lábából, de amúgy honnan tudod, hogy csak békaügetést csinált lábra, és soha semmilyen más (súlyzós) gyakorlatot nem? Meg amúgy ki a fene akar másfél órákat békaügetni, mint egy retardált, amikor heti kétszer 30 percben is leedzhetem progresszíven a comb izomcsoportjait ugrálgatás nélkül szabad súllyal és gépekkel? Illetőleg azt is tudjuk, hogy hosszútávú izomnövekedés akkor várható, ha adott gyakorlataidban időről időre progressziót érsz el. Na most békaügetésnél mit jelent a progresszió? Ma egy órát békaügetsz, jövő héten már másfél órát, két hét múlva már két órát, aztán egy idő után már fel sem állsz az ügetésből? Vagy mi a koncepció?
2023. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

"Egy kép van a csávóról, amin semmi nem látszik a lábából, de amúgy honnan tudod, hogy csak békaügetést csinált lábra, és soha semmilyen más (súlyzós) gyakorlatot nem?"


Sajnos jobbat nem találtam, csak rosszabbat, ahol ennyi sem látszik. Azért az látszik abból a 10 centiből és ami látszik a short aljánál, hogy akkora a combja mint a derekam, egyébként én találkoztam vele rendezvényeken még a 2000-es évek elején.

Ezt, hogy mást mit csinálhatott esetleg, nyilván nem tudom ellenőrizni, nem vele élek, de valószínűtlennek tartom, hogy stikában otthon gépezik, majd mindenkinek tolja a "hülyeséget" amiről ő is tudja hogy hasztalan.


Arra nyilván rájöttél, hogy nem body builderről van szó, a felsőteste alapján.

2023. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

"valószínűtlennek tartom, hogy stikában otthon gépezik, majd mindenkinek tolja a "hülyeséget" amiről ő is tudja hogy hasztalan"

Pedig rengetegen ezt a kamuzást csinálják a fitnesziparban/sportiparban.

"nyilván rájöttél, hogy nem body builderről van szó"

Igen, egy rohadt szar formával rendelkező csávüt belinkelni etalonként a Testépítés kategóriában található kérdés alá úgy, hogy a kérdező célja az izmosodás és az erősödés, az számomra nevetséges, pláne hogy békaügetésekről vitatkozol. Békaügetés helyett inkább tényleg nézd meg az előzőekben belinkelt edzéstechnikai videót, kérdező!

2023. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
arra én is kiváncsi lennék hogy egy béka ügetésnél hogyan képzeli el az ember a progressziot 😂
2023. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!