Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem szeretnek az emberek...

Miért nem szeretnek az emberek vàdlira edzeni?

Figyelt kérdés
Több terembe is járok Budapesten és bár nem vagyok profi testépítő, de észrevettem, hogy a vádli géphez mindig oda férek, mivel általában senki nem használja. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért nem szeretik az emberek ezt a gyakorlatot vagy esetleg a géppel van bajuk? A vádli is a testünk egyik izma és ha szépen ki van dolgozva, az még vonzóbbá teszi az embert, főleg nyáron a ruha sem takarja, ellenben más izmokkal. Nem ér meg ennyit az embereknek egy kis erőfeszítés vagy az izomláztól félnek?

2018. dec. 14. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ,igaz az ,hogy formálni kell egy vádlit,szerintem is szexi egy izmos vádli..én szoktam,ha edzek,de csak a saját testsulyommal,azota,hogy a gépen nagy sullyal nyomtam és olyan izomlázam lett,amit még sose éreztem,frankon 3 napig nem tudtam felállni az ágybol söt kiegyenesedni sem..brr....soha többet sullyal )))
2018. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Igen, most én is szenvedek, tegnap megdolgoztattam, de én szeretem ezt a fàjdalmat, biztos mélyen legbelül fakír hajlamaim vannak. 😀 Engem ez az érzés mindig arra emlékeztet, hogy tettem valamit a kinézetemért és az egészségemért. Tény, hogy a vàdli tud a legjobban fàjni az edzést követő napokban. 34/F
2018. dec. 14. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes izom a vádli. Ha olyan vádlival született az ember, mint én, akkor edzheti akárhogy, nem igazán fog nöni, ha meg valakinek jó vádlija van, annak nagyon edzenie sem kell.
2018. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott meg mindig használja valaki a vádli gépet, és nemcsak egy gépet, hanem a teremben körbenézve is látom, hogy csinálnak másféle gyakorlatokat is vádlira.
2018. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
nekem szerencsem van ,mert nagy a vadlim,nem vékony,csak izmositani szeretnem,e nem nagyobbra,mert a farmer igy is feszul:) olyan nincs,hogy edzel rá,de nem nö,hanem csak formálodik?
2018. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Én rendszeresen edzem a vàdlim és nem nő, hanem inkább szàlkàsodik. Mondjuk én nem is szeretnék nagy vàdlit, inkább feszeset és esztétikusat. Biztos nő ez az izom is, csak mondjuk nem olyan mértékben, mint a többi. Ha belegondolsz szinte állandóan használatban van, főleg ha nem ülő munkát végzel napközben. Szép is lenne, ha folyamatosan nőne a terhelés hatására. 🙂
2018. dec. 14. 10:22
 7/9 anonim ***** válasza:
hm de sexi lehet a vádlid akkor :P
2018. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Mindig van hova fejlődni. 🙂
2018. dec. 14. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ez a kérdés, érdekes észrevétel, és igen, álljunk ki a vádlikért! :) Szerintem a vádlizós gépeket elég könnyű kiváltani mással pl kettlebell-el. Talán ezért is van kevesebb ember ott. Illetve nekem a bell személy szerint kényelmesebb. Volt, hogy másnap alig bírtam menni és ha igazán izomlázas lesz, az nagyon lassan múlik el. Vádlira én is ritkábban edzem, mert mindenhová biciklivel járok (még most a hidegben is) és eléggé leszálkásította, megerősítette a bicó. Csak módjával szabad a súlyokkal, különben megvastagszik. :(
2018. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!