Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik mindig is kissé túlsúlyos...

Akik mindig is kissé túlsúlyosak voltak, de megszületett az elhatározás és óriási változáson mentek keresztül (kockahas, izmos szálkás felsőtest)...?

Figyelt kérdés

És elkezdték észrevenni hogy egyre többször meg-meg nézegetik őket a nők, egyre többször rajtuk felejtődik a nők tekintete.

Vagy csak szimplán boltban meg itt ott kedvesebbek a bolti eladók.

Ez mennyire adott plusz motivációt hogy folytassátok az étrendet és az edzéseket?

Egyáltalán voltak ilyenek?


nov. 7. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a valóságban elég komoly szinten ki kell gyúrnod magad ahhoz, hogy megbámuljanak rendszeresen a nők, meg hogy utánad forduljanak a boltban (pláne, hogy a legtöbb nőnek nem is az izom az elsődleges szempont, hanem az egzisztenciális tényezők), ami naturál hobbistaként nehezen értelmezhető, de ja, ha eddig túlsúlyosként jelentél meg évekig adott helyen, majd visszamész oda lefogyva, vékonyan, kerek vállal, kockás hassal, akkor ezt észre fogják venni a nők, sőt a férfiak is.

Nekem inkább olyan élményem szokott lenni, hogy ha elmegyek egy wellnessbe vagy egy strandra (akár itthon, akár külföldön), akkor az ottani fiúk/férfiak 95%-a vagy egy görnyedt gerincű, giliszta karú, vézna csontváz, vagy egy pocakos, sörhasas, tokás, lógó csöcsű Obelix. Közülük naturál hobbigyúrósként is nagyon drasztikusan ki lehet tűnni, pláne olyan környezetben, ahol félmeztelenek vagytok. Nem vagyok Chris Bumstead, én is csak egy naturál hobbigyúrós vagyok, de 15 éve edzek, van bicepszem, van hátam, van combom, van vádlim, nem vagyok girhes, nem vagyok dagadék, és ez már bőven elég ahhoz, hogy az említett 95%-nál (sajnos Európában és Amerikában ez az arány) bőven jobban nézzek ki, és hogy az említett 99% barátnője/felesége utánam forduljon. És igen, ez motiváló.

nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az biztos hogy jobban megy a csajozás izmosan mint amikor még dagadt voltam


ez tud motiválni 😅

nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Habár én nő vagyok de keresztül mentem ezen. És óriás motiváció folyamatosan a változás. Még nagyobb motiváció a képek. Az izomnovekedes nekem azokon latszik legjobban es nem naprol napra
nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ideig motiválóak ezek a dolgok, de később már a motiváció sem fog sokat érni. Csak emiatt nem fog működni az edzés. Persze jól esik a dicséret -40kg után, de nem mások miatt kell edzeni.

Én speciel pont lesz*rom, hogy ki néz meg és ki nem. Szeretek edzeni és kész.

nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!