Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ugyanúgy csinálok mindent,...

Ugyanúgy csinálok mindent, mint eddig, de az izmaim "nem durrannak be". Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most perpillanat a 4x10 tolódzkodás és 4x10 fekvőtámasz után konkrétan sem a mellemben sem a tricepszemben nincs SEMENNYI vérbőség.


Mindent tökéletesen úgy csináltam, mint eddig. Annyi, hogy kimaradt 2-3 hét edzés.


Az izületeim viszont lüktetnek és fájnak. Mintha csak abból dolgoztam volna (amit tudom, hogy lehetetlen).


Multkor lábazásnál is már bukásig csináltam mindent, égett az izom, csuklottam össze, de nem volt bedurranva semmim sem.


Mi lehet a gond? Eddig nemvolt ilyen, 1-2 hete vettem észre. Korábban már 2x10 sima fekvőtől bedurrant a mellizmom. De legalább a tricepszem.


nov. 26. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a progresszió nem adott, akkor a bedurranás csökkenhet, vagy el is maradhat, de a bedurranásnak amúgy nincs köze a fejlődéshez, úgyhogy én nem a bedurranás hiánya miatt aggódnék a helyedben, hanem hogy van-e konzisztens progresszió az edzésedben. Csak mert saját testsúlyos tolódzkodásokkal és fekvőzgetésekkel 4x10 ismétléseket csinálgatni az első pár hónap után semmilyen izomépítő hatással nem fog bírni. Normális progresszív súlyzós edzésprogram nem játszik?

"lábazásnál is már bukásig csináltam mindent"

Ez is saját testsúlyos guggolgatást jelent?

nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A fekvő/tolóczkodást hetek után kezdtem újra. Tehát alacsonyabb szintről akartam újra felhozni, nem jutottam el kemény súlyzós edzésig még ebből sosem.


Lábnál keretben guggolás, combfeszítő/hajlító gépen, lábtoló az általam bírt legnagyobb súlyokkal.

nov. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!