Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet legkönnyebben...

Hogyan lehet legkönnyebben izmot építeni férfiként? (olyan ami minimális kellemetlenséggel jár és nincs erős megterhelés érzés közben)

Figyelt kérdés

Borzalmasnak érzem a súlyemelést annyira kellemetlen érzés, alig tudom magam rávenni hogy emeljek súlyt. Otthonra vettem 20 kg-t, és 10 kgval is megszakadok.

Vagy a teremben vannak olyan csaló eszközök amivel nem érzi ember a terhelést úgy?

Ez az otthoni saját súlyos dolog borzalmas megerőltetőnek érzem



febr. 18. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az izomépítés "megterhelő", ugyanis csak erőedzés (pl. súlyzós edzés, saját testsúlyos edzés, stb.) által érhető el. Ha ez neked offos, akkor nem fogsz izmot építeni.
febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ritkán írok ilyet, de engedd el ezt a sportot. Ez a sport épp arról szól, hogy kilépj a komfortzónádból, edzésről edzésre, hónapról hónapra keményebben eddz.


De, ha Te nem tudod rávenni magad az edzésre, és kiskapukat keresel, akkor ez nem a Te sportod lesz.


De a kérdésed kicsit kétértelmű. "Otthonra vettem 20 kg-t, és 10 kgval is megszakadok." Ezzel semmi baj nincs. Később megerősödsz, ez a lényege az edzésnek.

febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kell hogy jobban nézzen ki a testem
febr. 18. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nem úszod meg a progresszív erőedzést és a megfelelő táplálkozást.
febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Táplálkozás biztosan jó mert magas fehérjében
febr. 18. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok joghurtos italt kell inni, tejes ital turmixok, banánturmix, sok fehérjét enni zöldséggel, körettel, táplálkozástól nagyon sok függ. Emellett be kellene lassulni, nem rohangászni, szépen komótosan mozogni. A gyors mozgástól felpörög az anyagcseréd, és az izmot is leépíti ha nem eszel-pihensz eleget.
febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tinglitanglival nem tudsz elérni semmit.Ilyen minden sport.Oda kell tenned magad,vagy semmi haszna értelme nincs.

Vagy megszokod vagy megszöksz.

Ez a 2 választás van.

Sokan voltak így,de ha elkezdesz nőni,és látod hogy gyarapodsz,akkor tetszeni fog ,mert tudod,hogy a befektetett munka eredményes. Akkor lesz motivációd és nem érdekel hogy nehéz,fárasztó,izzadós stb.

febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy hülyék vagytok hozzá és lepontozzáto a 6-ot, attól még így van. Esetleg meg kellene nézni szakirodalomban, sötétkék.
febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!