Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már 8.napja dolgozok egyhuzamb...

Már 8.napja dolgozok egyhuzamban,4órákat alszok,fáradt vagyok.Menjek így edzeni?

Figyelt kérdés

Általában heti 4x megyek,de ma nagyon érzem hogy fáradt vagyok.Rossz konkrétan a koordinációs képességem is,érzem hogy nyomott vagyok.

Holnap szabadnapos vagyok,és a héten még egy nap ,váll lenne ma,de van otthon sulyzom,és le tudok edzeni,csak lelkiismeretfulldalasom van,ha nem konditerembe edzek le 😅enni sem tudtam ma,hasam is ment.

Kardiozni szoktam még egy fél órát,emiatt zavar csak hogy nem tudok menni,mert az edzés többi részét letudom otthon.

Nem tudom érdemes-e így menni,csak egyszerűen bűntudatom van ha nem ott edzek


márc. 14. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Tudsz hatékonyan teljesíteni a teremben? Igen? Akkor menj? Nem? Akkor ne menj. Bűntudatod pedig ne legyen, mert egyetlen nap kihagyáson semmi nem múlik.
márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tudok-e,épp ez a baj.
márc. 14. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon érzem hogy fáradt vagyok.Rossz konkrétan a koordinációs képességem is,érzem hogy nyomott vagyok. enni sem tudtam ma,hasam is ment"

Ez alapján nem úgy hangzik, mintha tudnál bukás közeli intenzitással progresszív erőedzést végezni sérülés nélkül. Ne szorongj ennyire ezen a konditerem dolgon, mert az hosszútávon nem lesz fenntartható.

márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszer annyira kíváncsi lennék rá, hogy pontosan mi értelme van ennek. de úgysem tudnám felfogni
márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mindössze a válladról van szó, amit otthon is le tudnál edzeni a súlykészletednek hála, de te szorongsz azon, hogy az edzés a lakásodban történik, és nem a pár száz méterrel arrébb található konditerem falai között, ezért képes lennél nulla alvással, nulla kajával, fáradtan, szar közérzettel, fosás mellett leerőltetni magad a terembe. Ezzel a pszichével szerinted mennyi ideig fogod űzni ezt a sportot? És ha kihagyod azt a 30 perces kardiónak csúfolt valamit, akkor mi lesz? Egyetlen napon szerinted mi múlik?
márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyedben megnyitnék egy youtube videót és jógáznék. Van mozgás és picit le is lassulsz, megnyugszol
márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne eddz, aludj. 4ora alvas lofasz

Ezzel azt ered el hogy meg faradtabb leszel nemhogy fejlodj. Nincs idod edzeni kevesszer tudsz? Olyan edzestervet rakj ossze amit tudsz vinni szépen. Pl heti 2 teljes test heti 3-4 felso also nem kulon meg vallnap is..

1 heten pl 2 x csak lesz mikor tobbet tudtal aludni vagy direkt ugy idozited mikor jobban kitudod pihenni magad, tudod nem lesz legkemenyebb a napod es esetleg ha van mikor hamarabb vegzel.

Pihenesre meg szanj idot.

márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol, ha szabad tudni?


Remélem legalább havi 700-900k-t összeszedsz, hogy megérje így tönkretenni magad.

márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra en is kivancsi lennek mit tevekenykedik
márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!