Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az elölguggolás kiváltható...

Az elölguggolás kiváltható zercher guggolással?

Figyelt kérdés
Szeretnék elölguggolni, jó gyakorlat, megdolgoztatja jól a combfeszítőt és a törzset. De képtelen vagyok megtartani elöl, a mellkasomon a rudat. Gondoltam, hogy akkor zercher fogásba próbálkoznék.

márc. 17. 03:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Az elölguggolás nem jó gyakorlat. Nagy súly esetén sérülésveszélyes, abszolut kiszolgáltatott helyzetben van a törzsed, nagyon természetellenes az a pozíció.

Zacher Gábor olyan van, meg zacher szelet is létezik, de zacher guggolásról még nem hallottam, biztos ez is valami nagy okosság. El nem tudom képzelni, ha combfeszítőre akarsz edzeni a sima normál guggolás, ami emberek millióinak segített már combfeszítőt építeni, neked miért nem jó?

márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
+1 az elsőnek. Csinálj hagyományos "hátulguggolást".
márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
A zercher guggolásnál nagyon hamar el lehet jutni arra a szintre, hogy komoly gondot okozzan a progresszió, mert a könyökhajlatodban megtartani a súlyt szopás és fájdalmas.
márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Ne hallgas a majmokra. Csinálj nyugodtan zercher guggolast, létező gyakorlat jobban dolgozik benne a combfeszito mint a hatul guggolasban kiegészítőnek teljesen jó vagy akinek le van maradva a feszitoje. Nekem pl le volt majd elől guggolassal erosebb lett a hatulguggolasom is.

Hatul guggolas sokkal jobban dolgoztatja a also hatat es derek reszt meg farizmot elol guggolas a felsohatat, minden tanulmany szerint es oldal alapja leírják hogy a elől guggolas es zecher guggolas sokkal jobb a legtöbb embernek es jobb atlétáknak vagy mas sportot vegzett embereknek. Kevésbé sérülés veszélyes is mert a derekad nem terheli. Zecher squat ezek közül a legkönnyebben végezhető.

márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Szóval először olvassatok utana aztan írjatok
márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Megtartani bicepszet edzi mellekesen legtöbb embernek nem fog ott gondot okozni hamarabb a feszitoje. Ami lehet az hogy igen nagyobb sulynal 90-120kg tól mar fájdalmasabb is lehet de ha teszel ods hajlatba egy terdgumit vagy akarmi puha dolgot akkor siman végezhető. Hozzá is lehet szokni. Kérdező erőszintjet viszont nemtudjuk.
márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Mekkora egy troll a 4. válaszoló.🤦‍♀️😅
márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Fejtsd mar ki 7-es
márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Tessek itt egy link hogy ne levegőbe beszéljünk
márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!