Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin helyett HMB?

Kreatin helyett HMB?

Figyelt kérdés

Probaltam mar sokfele kreatint. De egy ido utan mindegyik kicsinalja a gyomrom, belrendszerem. A hatasat ereztem, de mar a kajám kárára megy, hogy puffadok es minden bajom van.


Viszont valamit szeretnek az ero fokozasara. Azt olvastam a HMB hasonloan a kreatinhoz kepes az eroszintet novelni. Valakinek van tapasztalata? Vagy mit ajanlotok kreatin helyett?



ápr. 4. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany gramm kreatint szedtel?
ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne csinálj ilye. Kurakat mert attol fingasz a felesleges 10-20grammoktol

Napi 5g boven eleg

ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább billentsd el a napi szénhidrát-zsír fogyasztásodat a CH javára, mert a napi CH fogyasztásod nagyban befolyásolja, hogy hogyan tudsz teljesíteni a teremben. Ennek sokkal több értelme van, mint ilyen hülyeségekben gondolkodni, hogy Hmb.
ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Monohidratbol napi 5-10 grammot toltam, de mar az sem volt jo. Probaltam tri creatine malatot, kre-alkalynt, abbol kevesebb ment de egy ido utan azoktol is ugyanugy eljottek a gyomor problemak.
ápr. 5. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:

A HMB-is nagyon jó, de kreatinnal sokkal jobban frossül az izom.

Jóval gyorsabban regenerálódik az izom a periódikus igénybevételek rövidebb időközeiben is.


Az A AKG szintén segít. Hosszabb igénybevételtől se fáj és nem fárad elaz izmod.

Viszont a kreatint ha túl tolom, attól felfúvódok mint egy lufi.

Sokszor ki is hagyom ha kezdek beduzzadni túlságosan tőle.

Sose tudtam az előírt adagot tolni. Alig kaptam már levegőt, annyira feszült a mellkasom is tőle, ha az előírt adagot próbáltam.


Viszont kevesebb nagyon sokat segít, főleg kreatin+HMB együtt!

ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!