Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Atlas fekvenyomópad beàllítása?

Atlas fekvenyomópad beàllítása?

Figyelt kérdés
szeretnék ráfeküdni a 45 fokos fekvenyomásra, de a teremben csak egy régebbi típusú atlas 45 fokos felvenyomópad van. próbáltam párszor, de nekem nem jött be annyira a pad, kicsit keskenynek érzem, és kényelmetlen volt nyomni rajta. nem tudom hogy az ülés magasságát és a villatartóét hogy lenne jó beállítani hogy a lehető legjobb legyen. valaki nyomott ilyen típusú padon? tud mondani pár tanácsot hogy lenne jó beállítani? az ülésen mennyit érdemes àllítani? ha lefekszem a padra hol helyezkedjen el a rúd hozzám képest? a villatartót? nem szeretem nagyon alacsonyról kiemelni a súlyt, így gondolom akkor kicsit magasabbra. valaki nyomott ilyen típusú padon? ha igen, tudtál rajta normálisan nyomni? én annyira nem tudtam beállítani hogy 20 kilóval kevesebbet tudok rajta nyomni, és sokkal kevesebb ismétlést.
ápr. 8. 05:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!