Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átálljak pendlay evezésre, ha...

Átálljak pendlay evezésre, ha evezéshez gyenge a fogásom, gurtni nélkül nem bírom megtartani a rudat?

Figyelt kérdés
Pendlaynál minden egyes ismétlés a földről indul, le lehet rakni, rá tudok fogni mégegyszer, könnyebb

máj. 16. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, milyen emberek lehetnek manapság, de annó jó sok éve 64 kilósan kezdtem edzeni (vékony voltam), és soha egyik hátgyakorlathoz se kellett használnom gurtnit, mindig elbírtam az adott súlyt. Ahogy erősödtem, úgy erősödött a fogásom is. Szóval szerintem hagyd a francba a gurtnit, koncentrálj a fogáserősítésre! A kézfogásod sem olyan lesz, mint valami aszalódott sz*r.
máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Ha valami miatt nem akarsz gurtni nélkül evezni (hosszú évek óta használ mindenki gurtnit, régen is rengetegen használtak), akkor válthatsz pendlay evezésre. Ahogy neked jó.
máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
105kg-ig megy az evezés váltott fogás nélkül úgy, hogy nem kell leraknom közben a rudat. 107,5kg-nál már a 6. ismétlés körül le kell tenni és újra ráfogni.
máj. 17. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!