Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem + Power Protein?...

Edzőterem + Power Protein? Pls help valaki (Többit lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Most kezdtem el gyúrni edzőteremben ( heti 4 alkalom, csak a felső testet edzem mivel focizom és biciklizem is szóval a comb+láb az rendben van) és ár/érték arányban jókat olvastam a "Power Protein"-ről ezért vettem is egy 0.9Kg-os dobozzal kezdésnek?


Ti mit javasoltok így megfelelő lenne a szedése?

"Reggel, edzés után és lefekvés előtt. "


Vagy esetleg ajánlanátok még hozzá / helyette valamit ami pénztárcabarát de nem "TESCO gazdaságos"?



2012. febr. 24. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is egy étrendet kellene összeállítani és azt kipótolni proteinnel. Edzés után mindenképp menjen 30-40 g és dextróz. Reggel is tehetsz a zabpehelybe egy adagot. Edzés utáni protein és dextróz után 40-60 perccel menjen egy teljes étkezés (csirke-rizs pl.), lefekvés előtt pedig sovány túrót egyél a lassabb felszívódású kazein miatt.

Kipróbálhatod még a Power Pro fehérjét, kicsit jobb ízű és jól oldódik. Multivitaminis kell.

Edzéshez csak annyit tennék hozzá, hogy lábazni kellene így is, mert sok előnye van, de tudom, hogy úgysem fogadod meg. :)

2012. febr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A foci meg a futás nem egyenértékű egy nagy terhelésű lábedzéssel. ha olcsóbbat akarsz akkor a 4kg-os kiszerelést vedd.
2012. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Montez jól írta, és mindent elmondott. A legfontosabb hogy az étrend legyen rendben. Multivitamin is kell, ha eddig nem volt, pl. MultiProPak. Reggel érdemes a zabpehelyhez rakni egy adagot, edzés után pedig közvetlenül még egy adag, dextrózzal. Van, aki iszik lefekvés előtt is, de ha megoldható, estére inkább egyél túrót.

Mellesleg lábazni azt is kéne, a foci, és a bicó nem egyenértékű a futással, nem lesz szép, amikor jól kmidolgozott felsőtested lesz, és a lábaid nem lesznek vele arányosak. Szóval nyomd a lábazást is! :)

2012. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de igenis megfogadom a tanácsodat lábazás ügyben hidd el. :)

Nem csak ide-oda edzegetni akarok, ha már csinálom akkor komolyan normálisan szeretném csinálni.


Dextrózból jó az ami pl. a Rosmann-ban megtalálható (:D) vagy rendeljem feltétlen a shop builder-ről?

(bocsi a láma kérdésekért de még nem vagyok otthon gyúrás témában)

2012. febr. 24. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó a Rosmann-os is és van a DM-ben is, de a shopban olcsóbb.

Mindegy amúgy, hogy honnan veszed, de por állagú legyen, mert azt tudod a proteinhez tenni és vízzel egy shakerben összerázni. Ha van rá lóvé, akkor vitargo még jobb lenne, mint a dextróz.

2012. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!