Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a MusclePhar...

Mi a véleményetek a MusclePharm Combat Powder Fehérjéről? Íz, oldódás, minősége milyen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ízre milyen, de az összetételt megnézve nem rossz fehérje, elég összetett.
2012. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 próbát szerintem mindenképp megérne nem?
2012. ápr. 6. 16:49
 3/11 G'sX ***** válasza:
honna ntudjuk szerinted megér-e? nem tudom mit szenvednek egyesek egy doboz fehérjén, mintha valami életre szóló döntés lenne
2012. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
muscle pharm...sose hallottam róla. én tuti nem venném meg
2012. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha nem jön be neked ízre, állagra, akkor majd legközelebb mást veszel. Összetételre jónak néz ki.
2012. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 G'sX ***** válasza:

"muscle pharm...sose hallottam róla. én tuti nem venném meg"


van még pár márka amivel így lehetsz, amerika egyik vezető márkája, optimum, bsn, gaspari szint

2012. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Melyiket érdemesebb megvenni ezt vagy az optimum 100% wheyt?

Edzés után és este innám

2012. ápr. 6. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, dehogy csavarjak a dolgon szerintem az optimum jobb edzés utánra, mert tejsavó fehérjékből áll, a Combat pedig tartalmaz tojás fehérjét és lassú felszívódású caseint, így az jobb estére.:)
2012. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert arra gondoltam h edzés utánra veszek on 100% whey-t estére és reggelre on 100% casein melé opti-man multivitamin. Így jó lesz nem?
2012. ápr. 6. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, vitaminból 5000 körül már ott van a multi pro is vagy ISS, esetleg California fitness training pack. Mondjuk azok csak egy havi adagok, de erősebbek és komplexebbek. De várd meg a többi válaszoló véleményét is.
2012. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!