Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor milyen test típusom...

Most akkor milyen test típusom van? Endomorph vagy mesomorph? Mert az összes quiz amit kitöltöttem mesomorph-t mond, viszont a csípőm az széles.

Figyelt kérdés

Gyerekként valóban vékony voltam, de kistiniként, (korán léptem be a pubertásba) anyámék elkezdtek tömni olyan gyógyszerrel ami majd "felhízlal". Sikerült is, egy évig szedtem, hormonaim megbolondultak, és jó kövér lettem. 19 évesen kemény diétával, 1.5 év alatt fogytam le az évek alatt felrakódott súlyomat normális súlyra. Értsd, fogytam 60 kilót... ( 80 ra, de lejjebb már csak úgy ment ha erőszakoltam a testemet, szóval, ezen megállapodtam, és folyamatosan edzem).


Ami igaz még, hogy a csuklóm vékony, maga az egész csontrendszerem nagyon vékony, a csuklómat simán átérem a hüvelyk, és középső ujjammal, és fedik is egymást ujjaim. izomzatom, az szép, "rajzos". viszont könnyen hízom, azonban villámgyorsan épülnek az izmaim is. (ami érdekes, gyerekként BÁRMIT ehettem nem híztam) A csípőm széles, és a vállam is széles. jelenleg 34 es nadrágot viselek... és mégis a quiz azt mondja hogy mesomorph vagyok, holott sztem inkább endomorph lennék. most akkor hogy van ez?


Jah, és az arcom is kerek, de sztem ez nem sokat oszt szoroz.... de ez is tipikus endomorph vonás állítólag.



2012. máj. 3. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az agytípusod idiomorF.
2012. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ennyi dumát bakker.

a lényeget a képet,amiből megállapítható lenne,meg b@szol betenni.

2012. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!