Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend probléma?! Többi lent.

Étrend probléma?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A testépítést már lassan 10. hónapja csinálom, hatalmas lelkesedéssel! Nagyon tetszik ez a dolog, és eddig olyan munkahelyem is volt, ahol rendesen tudtam étkezni a munkaidőben, amikor ott volt az ideje, most azonban űgy tűnik, kicsit jobban bele kell húznunk a munkába, ami sajnos állandó "rohangálással fog telni".


Itt jön képbe az, hogy nem tudom, hogy tudnám megoldani a kaját. A reggeli még rendben is van, én az új módosítás szerint fél nyolctól kell bennlegyek, délután 2-3-ig, néha még tovább. Jóformán annyi időm sem lesz, mint egy iskolásnak, hogy egyek 10 percben, vagy ha igen, akkor nagy valószínűséggel ott nem lehet majd, én mégis szeretném folytatni a testépítést, amihez elengedhetetlen a kaja.


MIt javasoltok, hogy lehet ezt megoldani?


Köszönöm.



2012. máj. 29. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
super carb slow + fehérje egybe öntve, ezzel megvan oldva 1 étkezés, viszel magaddal görög joghurtot pufi rizst, más nem igazán jut eszembe
2012. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!