Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék tömeget növelni?...

Hogyan tudnék tömeget növelni? 2m és 76kg vagyok most.

Figyelt kérdés

Történet: 12 év versenyszerű kerékpározás után végre nem zsírégetni szeretnék, hanem tömeget növelni. 2méter magas vagyok, 76kg, tehát nagyon vékony. Hiába kezdek el tömegnövelő kis sorozatos-nagy súlyos edzést csinálni, csak szálkásodom. 24 éves vagyok, tehát az anyagcserém még mindig nagyon gyors.

Napi étrendem pl, 3 tükörtojás reggelire, fehérkenyérrel, ebédre általában tészta, vagy rizs, vagy krumpli, zöldséggel, sültvirsli, hús, fasírt. Délután szoktam enni igazi mogyoróvajkrémes kenyeret, mivel Amerikában élek aminek fehérjetartalma teáskanalanként 105gramm, tehát ezzel legalább beviszek 500gram fehérjét minden nap. Vacsorára ismét 3 tükörtojás,vagy főtt tojás felvágottal fehérkenyérrel, és valami zöldséggel.


Tehát a kérdés mit csináljak még?



2012. máj. 30. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
teákanálként lehetetlen hogy van a mogyoróvajban 105gramm fehérje, egy teáskanál mogyoróvaj van egyáltalán 105gramm ? :))) ha ez igaz lenne mindenki azt enné, egyébként meg www.body.builder.hu alapismereteket olvass, (google)
2012. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos, evőkanálnyiban van ez a mennyiség!
2012. máj. 30. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt találsz tömegnövelő mintaétrendeket: [link]
2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan mogyorókrém nekem is kéne, aminek evőkanalában 105 gramm fehérje van! Melyik márka? Hátha árulják itthon is...
2012. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljesen bolond vagyok. Nem fehérje, hanem calories van benne 210g/2tbsp.


[link]



Itt van a teljesen Nutrition Facts a dobozról.:)

2012. máj. 30. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Na azért :D 8 gramm fehérje van csak ebben.


Amúgy a fehérkenyeret, virslit, felejtsd el, már ha ott is ugyanilyen remek minőségűek, mint itthon. Ajánlom Montez linkjét, ott megtalálod, ami kell.

2012. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fehérkenyér itthon sül a virslit meg egyszerűen imádom:D Köszi a jótanácsot!
2012. jún. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!