Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol kúra?

Stanazolol kúra?

Figyelt kérdés

sziasztok,


18éves testépítő vagyok. közel 3 éve edzek. 60kilóról indultam, jelenleg 103 vagyok, épp diétázok.


engem is, mint szinte mindenkit, elkezdett foglalkoztatni a szteroidozás. az étrendem 100%-os, keményen edzem, megpróbálok eleget pihenni, soha nem bulizom, és nem iszom alkoholt. nem telik el úgy 3óra,, hogy ne vennék magamhoz fehérjét, soha nem marad ki egy étkezés se.


"még nem állok készen" szteroidra, augusztus-szeptember körül szeretném elkezdeni, amikor befejeztem a diétát, és tömegelésbe kezdek.


nagyon féltem az egészségemet, meg mivel első kúra lenne, ezért valami gyengébbre gondoltam, pl stana.


mi a véleményetek? mit ajánlanátok első kúrának? ampullástól se tartok, de először úgy gondolom elég lenne valami gyenge szemes.


továbbá mit gondoltok a növiről? tudom, h veszélyes dolog az inzulinnal játszani, de azt mondják, h az tartósabb tömeget hoz, igaz cukorbetegség is kiaalkulhat, etc.etc.


HOZZÁÉRTŐK VÉLEMÉNYÉT VÁROM!


köszönöm



2012. jún. 3. 19:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

nyilván nem azért fizetek, h vmi sz@rt vegyek.


lutri az egész, így mégnagyobb dilemma elé állít, mert nem elég az alap kockázat ami a cuccolással jár, itt van még egy plusz gond, h kapok-e eredetit....

2012. jún. 3. 22:18
 12/18 anonim válasza:
Nekem a fickó akitől veszem felelőséget válal azt mondta ha nem eredeti vissza adja a pénzem. Én így is fosok mert cseszhetem a pénzem ha szétbaxxa a hormonháztartásom de gondolom hogy vki aki kamut árul csak nem fogja még a pénzem is visszaadni.
2012. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 clint ***** válasza:

Amit montez leírt azt a saját magam és rengeteg körülöttem levő ember példájából is tanusíthatom.

Nem szálkásít! Segít az izmokat feltölteni, formásabbnak hathatnak de a szálkás izomtömeg kicsit más tészta.

Ne várj tőle hatalmas centiket azért. Focisták, úszók, küzdősportolók és egyéb sportolók is használják nem kifejezetten egy testépítő szteroid.

2012. jún. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nem értem miért mondja mindenki h nem szálkásít?!

én nem is azt írtam, h szálkásításra használnám.

most még lenyomom a diétát, és szeptemberbe, tömegnövelés kezdetekor szeretnék valamit kipróbálni, tehát nem szálkásítás a célom.


pedig igazából vártam volna azért ettől néhány centit, egy látványos eredményt, hisz ez is egy szteroid, igaz az egyik leggyengébb. de nem akarok erőshöz nyúlni, mert a mellékhatások se kecsegtetnek túl sok jóval.


ha látványos eredményt szeretnék, akkor mit javasoltok ami nem túl gyilkos?


fdl-industries-ről tudtok valamit?

2012. jún. 4. 01:53
 15/18 anonim ***** válasza:
Én, ha koxolnék, akkor egy stack-be illeszteném esetleg a Stanát, mert magában gyenge, de egy kis tesztoszteron propionáttal és primobolannal (vagy Boldenon)már hozna egy nem túl nagy, de igen minőségi és nem vizes izomzatot. Egy jó utókúrával (3*5000NE hCG és 30 db Tamoxifen) meg is maradna a nagy része. De majd valaki hozzáértőbb válaszát is várd meg.
2012. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 clint ***** válasza:
Nem szálkásít mindössze nem vesz fel vízet... kiemeli az izomzatot és emiatt hiszik azt, hogy szálkásít, mível a legtöbb ember aki sovány izomzattal rendelkezik annak szálkásabbnak hat, ha egy picit feltöltődik, de az aki alapjáraton vizes fedett, az nem fog eresedni és az izomrostok sem jönnek ki jobban csak mert stanát szed, emiatt van, hogy nem vízesít. Ahogy előttem írták stackben lenne értelme ha izomnövelés a cél, annyi külömbséggel, hogy egy erősebb tesztóval, mert a proipionát sem az a tömegelő tipusu szteroid. Viszont nem tudom, hogy ősszel minek tömegelni, nyárra szinte semmi nem maradna belőle, testépítő étkezés ide-oda, inkább jövő május környékére időzíteném addig annyi tömeget szednék fel amennyit tudnék.
2012. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na mi lett? tudom hogy nagy valószínűséggel már nem használja a gyk-t, de érdekel
2020. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 clint ***** válasza:
Jó régi kérdés
2020. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!