Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol kúra?

Stanazolol kúra?

Figyelt kérdés

sziasztok,


18éves testépítő vagyok. közel 3 éve edzek. 60kilóról indultam, jelenleg 103 vagyok, épp diétázok.


engem is, mint szinte mindenkit, elkezdett foglalkoztatni a szteroidozás. az étrendem 100%-os, keményen edzem, megpróbálok eleget pihenni, soha nem bulizom, és nem iszom alkoholt. nem telik el úgy 3óra,, hogy ne vennék magamhoz fehérjét, soha nem marad ki egy étkezés se.


"még nem állok készen" szteroidra, augusztus-szeptember körül szeretném elkezdeni, amikor befejeztem a diétát, és tömegelésbe kezdek.


nagyon féltem az egészségemet, meg mivel első kúra lenne, ezért valami gyengébbre gondoltam, pl stana.


mi a véleményetek? mit ajánlanátok első kúrának? ampullástól se tartok, de először úgy gondolom elég lenne valami gyenge szemes.


továbbá mit gondoltok a növiről? tudom, h veszélyes dolog az inzulinnal játszani, de azt mondják, h az tartósabb tömeget hoz, igaz cukorbetegség is kiaalkulhat, etc.etc.


HOZZÁÉRTŐK VÉLEMÉNYÉT VÁROM!


köszönöm



2012. jún. 3. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én már itt nemrég megvívtam egy stanás harcot: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


de azt tudom mondani, hogy ha nem versenyzel, akkor fölösleges széttolni az ízületeket vele, diétával többre mész és súlyzós mellé aerobbal.

Ha pedig versenyre készülsz, akkor komolyabb cucc kell, mert ez nem sokat ér önmagában. De majd jön cpggyurma, aki érti a témát nálam jobban. Vagy írj neki.

2012. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor vágj bele, ha versenyezni akarsz. Hobbi szinten nem látom értelmét, vegyed akármilyen komolyan is ezt a sportot. Jómagam kicsivel több mint 5 éve járok edzeni - bevallom én is fontolgattam 1-2 kúrát.

Ajánlani itt nem fogok semmit, de arra figyelj, hogy némelyik igencsak népszerű a hamisítók körében.

2012. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

mint mondtam, lassan 3 éve edzem, és a versenyzés sincs kizárva a későbbiekben, de ahhoz olyan forma is kéne.


azért gondoltam már koxra, mert az életvitelem teljesen olyan mint egy versenyző testépítőé, szóval midnen adott az ideális fejlődéshez, ezt akarom kicsit meggyorsítani, hogy talán még eredményeket tudjak elérni tinédzser kategóriában.


meg már így is annyi pénzem benne van ebbe a sportra, h rossz is rágondolni, így arra gondoltam, hogy egy kis pluszból lehetne sokkal jobb is a forma, csak nem szeretnék felelőtlen cselekedni, ezért is próbálok utána járni fórumokon.


hiába mondják, h a stana magába nem ér semmit, meg gyenge cucc, azért ismerőseimen láttam, h erőbe nagyon megdob, igaz azt nem láttam, h kúra végén mennyi marad meg belőle.

2012. jún. 3. 21:21
 4/18 anonim ***** válasza:
És azt sem láttad hogy mit nyomtak még mellé. De ha nem hiszel a válaszolóknak; akkor minek kérdezed meg? Vagy csak helyeselni szabad? Akkor nyomjad.
2012. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ha ismersz olyat aki eredetit tud hozni akkor sztem vágj bele és tölts fel előtte utána képeket mi is lássuk hogy télleg használ :D
2012. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem bízok senkiben annyira, h azt tudjam mondani, h tuti eredetit hoz.

mellesleg a stanából elvileg lehet jókat kapni, de az ilyen susta, deca, winstrol esélytelen.

2012. jún. 3. 21:58
 7/18 anonim ***** válasza:
Stana is hamis. Még az eredetinek mondott Desma is.
2012. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Hát én tudok eredetit szerezni de ha esetleg veszel te is megtod hogy eredeti e vagy nem. A hamis az vízmegkötő gyorsan meg fogsz nőni de ha vége a kúrának lemegy az igazi lassan de tartósan növel téged. De a methyl-testorentól félj mert azt teszik a hamisba...
2012. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

most olvastam testmesteren, h most már úgy adják ki a stanákat, h az oldalán valami lekaparható kód van, amivel lehet ellenőrizni, h eredeti-e, mint a kaparós sorsjegyeken.


erről tudtok valamit, vagy kacsa?

2012. jún. 3. 22:07
 10/18 anonim válasza:
Az a baj hogy a hamisítok kb ugyan akkor adják ki már ezt a kaparhatós verziót amikor az igazi és értenek hozzá hogy ne tudja senki megkülönböztetni. Ezért cink és a hamis eléggé szétbaxhatja a hormonháztartásod :/
2012. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!