Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsírégetést vagy edzést...

Zsírégetést vagy edzést először? Vagy egyszerre?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, van rajtam egy kis felesleg (180 cm, 92 kg) és nem tudom mihez kéne kezdenem. Itthon gyurok, van több 10 kilós súlyom, egy 30asom (úgy értem külön, ha a rúd mindkét végére felkerül egy 30as, az már 60). Szóval totál kezdő vagyok, 2 hete csinálom, csigával is. Azt mondják megvan az alkatom ahhoz h szépen kidolgozzam magam. Viszont nemtudom h jó lesz-e csak edzés, vagy fogyókúra is kéne? Vagy egyszerre? mit tanácsoltok? egyébként vega vagyok, állati fehérje, szénhidrát kizárva.

2012. jún. 7. 11:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Menjünk sorban.

8as. És ha mondjuk azt mondom h én látok magamon pocit? :/ akkor szálkásítás kell?

9es! Senki nem nevelt így, egyszerűen utálom a húst, semmilyen formában nem tudom megenni már 6-7 éves korom óta. Ez nálam nem egy hóbort, gyűlölöm, na.

10es! Nem nagyon iszom tejet, csak nyomatékosítani szerettem volna h nem az állatokkal van bajom, csak hussal. Tojás, tej nemhús, tehát simán fogyasztom. Bár azt a vegát nemértem aki azért halat eszik, mintha az nem hus lenne, de ez már már téma. :)

2012. jún. 7. 13:55
 12/21 dirtboy ***** válasza:

a fehérje bevitel miatt mondom hogy tej nem kell.

mivel kiesik a tej mert az nem jó így még kevesebb kajából kell össze hoznod majd a napi protein menyiséged ami nehéz lesz.


azok a vegák igen hülyék lehetnek,a hal is hús,legalábbis mifelénk.

2012. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha te nagyon zsírosnak látod magad, kezdhetsz szálkásítással is, ez csak egyéni döntés kérdése. Nem is muszáj romszálkára leszálkásítani, csak amíg le nem jön a nagyja felesleg. Onnan pedig mehet a tömegnövelés.
2012. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Zakathol ***** válasza:

Vegetáriánusként ezt olvasd át, hasznos lesz (a címtől ne ijedj meg):

[link]

2012. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszi a linket :) (hasznos, mivel húst enni egyáltalán nem akarok, de testet építeni igen). ez a kiegészítős dolog tökjó, mármint ha vmiben nincs meg vmi, akkor társit mellé olyat amiben van. :)

egyébként sokan vannak akik vega létükre halat, tengeri herkentyűket esznek... nálam ez kimerül ott h hús, nemcsak a színtiszta hús az, de a kolbász, párizsi, virsli, szalonna is. És lenne vki olyan kedves h privátban segítene további kérdéseim megválaszolását, ellátna tanácsokkal? :$ amolyan online személyiedzö :)

2012. jún. 7. 14:53
 16/21 Zakathol ***** válasza:

[link]


:D

2012. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Zakathol hülye vagy, ez 2 szóval szétolt XD
2012. jún. 7. 15:06
 18/21 anonim ***** válasza:
igen csak előbb olvasd el a szabályzatot és a sárga kapszulát a világbéke és a téridő kontinuum stabilitásának megőrzése érdekében :D
2012. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
-.-
2012. jún. 7. 15:25
 20/21 anonim ***** válasza:
csak azért mert a sárga kapszulában benne van a legtöbb kérdésedre a válasz és bunny nem szereti ha olyat kérdeznek amire ő már leírta a válaszokat csak nem olvassák el
2012. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!