Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljam a testedzést?...

Davii kérdése:

Hogy csináljam a testedzést? (kondi)

Figyelt kérdés

17 éves múltam májusban! 173 - 174 cm magas vagyok, és 94-95kg! 2 éve kondizok, az előtt itthon edzetem, akkor csak bicepszre gyúrtam! (ez egy ideig meg is látszódott!) A bicepszem mérete 43cm, kicsikét zsíros de nem vészes! A vállam szélesebb mint a csipőm de nem sokkal!


Viszont én mindig is tömeget növeltem ezért vettem fel kb 10-15kg-ot, izomban és sajnos zsírban is egyaránt!


Most elkezdtem szálkásítani, azaz a piramist használom (ezt is hogyan? konkrétumot)! Mi a véleményetek a piramisról?


Sajnos van rajtambőven zsír, főként a fenekemen, és a combomon, de sajnos pocakos is vagyok, de főként az "úszógumi" zavar!


Hogyan csináljam, hogy ha leakarom dobni a felesleget, de egyben az izmomat is fejleszteni akarom! Az úszógumitól, meg a fenék zsír tartalmáról, illetve a has zsír tartalmától meg akarok szabadulni! Valójában mindenhonnan szednék még zsírt, arcból is! De viszont az izmot mit mondtam fejleszteni akarom, pl bicepsz, mell formálás, esetleg kockahas! És ami roppant fontos, hogy tudok eresíteni bicepszet, és hogy tudom a vállat szélesíteni?


Milyen edzéstervet csináljak? Milyen súlyokkal? És mit szedjek,ami nem káros? (káros, pl szteroidok)



2012. jún. 27. 17:24
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nem lehet tömeget növelni és zsírt égetni egy időben.

a sok felesleg miatt most inkább szálkásíts.

az eddigi edzésed menjen továbbra is de válts szálkásító diétára és iktass be vagy aerob ot vagy intervallum edzést.

aerob mozgás heti 3-4x40-50perc,intervallum heti 3-4x 20perc elég.

tápkiegek közül tejsavó menjen vagy ha arra nincs keret akkor kevert is megteszi továbbá vitamin pak,ezek kellenek mindenképp.

2012. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik, hogy elég alacsony vagyok, ezt tudom valamivel befolyásolni, hogy magasabb legyek? :D
2012. jún. 27. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
nemigazán, talán még nősz egy-két centit, de nem valószínű, hogy többet
2012. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mehetne valami telítetlen zsírsav is mellé pl:Omega3 , Lennmag olaj

és egy kis glutamin se ártana hogy az izom meg maradjon

2012. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!