Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek úgy hatásossabb...

Szerintetek úgy hatásossabb kokszolni ha proviront csak 2-3 hét után vetem be?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Tudod egyáltalán, hogy mi az a proviron és MIÉRT használják? Magaddal szúrsz ki ember, vedd már észre! Ha már mindenképp szteroiddal szeretnél nőni, legalább használd rendeltetés szerűen.
2012. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

te b@lfasz a kérdésre válaszolj...

ezt úgy hallottam hogy segíti a hatást egyébként meg tudom mi az a proviron nem vagyok olyna mint egyesek hogy csak lövik a sz@rt semmi nélkül

proviron kell kúra közbe ...


OYLAN ÍRJON AKI ÉRT HOZZÁ ... TÖBBIEK MEG A ROSSZAKARÓK KÍMÉLJENEK

2012. júl. 2. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is ne szidj, azzal neked nem lesz jobb, sőt csak azt éred el, hogy más se fog válaszolni.

Másodszor, írd le nekem, hogy én hol provokáltalak, hol szerettem volna rosszat!

Harmadszor pedig képzeld, tudom, hogy kell kúra közben. De az elejétől, és nem 2-3 hét szünettel, mert mint mondottam, magaddal szúrsz ki.

Elég kielégítő a válasz? ...


Nőj nagyra, de állj oda is sorba, ahol az észt osztogatják!

2012. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 clint ***** válasza:

igen hatásosabb, mível az aromatizáció csak hetek mulva jön elő a túlzásba vitt külső hormontól, ha egyből kúra elején elkezded szedni logikus, hogy visszatart valamiképp, akik szteroidot szednek mindig a kúra közepétől használják a provit, épp emiatt.

Egyébként meg ne szidd a válaszadókat, ha nem tetszik a váasz engedd el a füled melett, elvégre te kérsz segítséget.

2012. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen,igen igaz bocsi

és köszi a válaszokat mindketőtöktől

2012. júl. 2. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:

épp el akartalak küldeni a bús f@szba, de az utolsó normálisnak tűnő írásod miatt nem teszem.

mellesleg Clint-nek teljesen igaza van. mit szeretnél használni? remélem valami injektálós, és nem valami szemes szemét.

2012. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

először methandienonét szeretnék szedni aztán blodenont szurni

vagy winstrolt de arrol sok rosszat hallani ugyhogy maradok a blodinál

2012. júl. 3. 07:48
 8/9 anonim ***** válasza:
viszont érdemes a boldit vmi tesztóval kombinálni, és remélem nem 6-8hétre tervezed a kúrád, mert az kevés lesz.
2012. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12 hétre gondoltam .. tesztoszteron propionate jó lenne hozzá?
2012. júl. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!