Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szkander. Néhány kérdés lent?

Szkander. Néhány kérdés lent?

Figyelt kérdés
Tudom a töke kivan mindenkinek az ilyen kérdésektől,de nagyon foglalkoztat a dolog.Tehát ha leülne szkanderozni egy testépítő és egy saját testsúllyal edző ember melyikük nyerne?

2012. júl. 8. 21:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Könyörgöm, ne kezdjük. :)

Az erősebb és technikásabb nyerne.

2012. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Tudom ezzel kirobban a háború azért is nem irtam ki konkrétan a kérdésbe hogy fegyencedzés meg testépítés mert ide csődült volna a 2 tábor,de mégis azért mindkettőnek van valamilyen szinten ereje,de melyik erő áll a szkanderhoz közelebb?
2012. júl. 8. 21:32
 3/30 dirtboy ***** válasza:
42%

mivel ronnie coleman és branch warren is testépítő és őket tuti nem nyomná le egy csak fegyencedzés végző ember ezért a testépítőt mondom győztesnek.


egyébként meg ja,tipikus háborút indító kérdés

na mindegy ez volt az én véleményem,akinek tetszik tetszik akinek nem nem.

2012. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Ez egyénfüggő is. Kathi Bécit nem sok fegyences tenné le szerintem.:)
2012. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Közben dirtboy is válaszolt ahogy látom és egyetértek vele.
2012. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Megnéztem ki ez a Katalin béla gyerek, mert már párszor olvastam róla. Persze (hála istennek ,hogy nem) vagyok jártas a budibuilding dolgokban , de ahogy elnéztem ez a pali nem az a tipikus testépítő, mármint a legtöbb k*rvára nem erőemelő világbajnok szóval azért eléggé unfair őt a testépítők oldalára állítani.

Nem tudom a saját testsúllyal edző alatt te mit értesz mert sztem egy 60 kilós pali aki egymillió fekvőt is megcsinál nem hiszem ,hogy lenyomna egy teszem azt 40 kilóval nehezebb testépítőt... DE szerintem megszorongatná :D

Bocsesz érte de nekem erről nagyon negatív véleményem van , én ahány "testépítőt" ismerek mindegyik csak csirkét zabálni tud meg leszólni a normális sportokat helyette állandóan feszítget és magát bámulja a tükörbe. Persze az egyikről ez már csak múlt időbe igaz mert ő már megtanulta ,hogy nem olyan kemény mint amilyennek hiszi magát miután többször is jól összerakta egy nála tuti kisebb ember.

2012. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem szorongatná meg. És kisgyerek, te kevés vagy arra, hogy egy Kathi Bélát becézgessél. Élőben látnád, azt sem tudnád, hogy kérjél bocsánatot!!Tudtam, hogy hajnalban, majd jön egy nagyon okos.
2012. júl. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 dirtboy ***** válasza:

az meg a másik hogy már megint oda lyukadtunk ki hogy nem csak a kérdésre válaszolunk hanem a végére lekezdjük fikázni a testépítést.

miért nem lehet le írni hogy fegyences aztán kussolni és nem írni után hülyeségeket?

2012. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ettől féltem.Nem értem én ezt.15 éves fejjel több mindent sportoltam és sportolok még most is,de sose szólnám le a másik embert azért mert ő más sportágat űz.Tudom vannak olyan testépítők akik tényleg csak zabálnak meg mindenféle étrend kiegészítőt tablettát meg miegyébet fogyaszt minimális edés mellett,de a tábor másik fele meg tisztességesen és keményen edz azért,hogy versenyekre járhasson és pózolhasson a kifutón.Mert ez a dolga és ezt nem kell lenézni.Én jelenleg testsúllyal edzek mert úgy gondoltam hogy parkour és harcművészet mellé ez tökéletes,de rengeteg haverom sőt barátom a testépítéssel foglalkozik.És nem nézzük le egymást.
2012. júl. 9. 09:54
 10/30 Sznofru ***** válasza:

#6:

A testépítés és a verekedés két külön dolog, mi köze van a szkanderhez?


Én kondi mellett bokszolok is, mert régóta tudom, hogy ha valaki nagy még nem biztos, hoyg tud verekedni. Nem mintha bunyóznék, de sosem lehet tudni mikor kötnek belém.


Egyébként meg a kérdés azért értelmetlen, mert egyik-másik mennyi ideje edz? Ugyanakkora testsúllyal mérik össze? Vannak őserők akik semmit sem csinálnak, de brutál erejük van, ők is játszhatnak? :) És őket akkor hova kell sorolni? :) Mert se nem testépítők, se nem saját testsúlyos edzők. És ha leverik mindkettőt akkor ki a király? :)


És amit végképp nem tudok, hány éves a kapitány? :)

2012. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!