Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki ért hozza csak az írjon!...

Aki ért hozza csak az írjon! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

szóval versenyezni akarok testépítőként de nem tudom hogyan fogjak neki...keressek valakit?


jah és még valami aki versenyző annak ugye anabolikus szteroidokat kell szedni ezektől hosszú távon nem lessz bajom mert ahogy látom a nagyoknak semmi bajuk..mint pl. kevin levrone, meg a többi..igaz olvastam nemrég zyzz meghalt de nem tudom azért mert idióta nem értett a szerekhez és nem volt felügyelet és gondolom levezető kúra meg közbe májvédő meg ilyesmi nem volt és azért lett az életének annyi gondolom én..



2012. júl. 21. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

grammar nazi on

zyzz szívbeteg volt

2012. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem de kit keressek akkor személyi edzőt? vagy akin látom hogy nem azért lett ilyen nagy mert csak zsíros kenyeren él..
2012. júl. 21. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
mióta edzel? most kezdenéd el a testépítést?
2012. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már majdnem 1 éve edzem
2012. júl. 21. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz olyan verenyzőt találni aki ráér neked segiteni, vagy ingyen megtenné. Olvas el mindent amit találsz a testépitésről, ha majd valakit találsz, hogy segitsen ne fáraszad hülyeségekkel. 1éve edzel, akkor a béka segge allatt vagy még. Még legalább 2 évet készülj a szinpadig.
2012. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mufflon ***** válasza:

kevin levrone már nem foglalkozik testépítéssel 0izomzattal rendelkezik és van vagy 60kiló látom jó sokat tudsz róla :D

zyzz szívbeteg volt ha ennyire vagy tájékozott ilyen téren akkor kox téren már meg se lepődnék

2012. júl. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!