Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érhetek e el, labdarugás...

Érhetek e el, labdarugás mellett, konditermi edzésekkel látványos izomzatot?

Figyelt kérdés
Foglalkoztam már testépítéssel,jó genetikám van,édesapám is 20 évig nyomatta . Heti 3x járok foci edzésre,+ hétvégén 1 meccs . Meg tudnám biztosan oldani a 2 fajta edzésmódot egymás mellett,csak azt szeretném kérdezni hogy megéri e,belevágni?! Nem versenyezni akarok,csak látványos izomzatot,és jó fizikumot.17/F

2012. aug. 15. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én heti kétszer focizom hobbi szinten, nálam ez még belefér, csak a kaját is ehhez kell igazítani.

2012. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érhetsz. A kettő nem zárja ki egymást.
2012. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kizáró, csak figyelj nagyon oda. A testépítéstől, ha rendesen csinálod, nőni fog a tömeged, ezáltal lassabb leszel fociban és nem leszel annyira robbanékony. Gondolom nem Svájcinéger akarsz lenni, csak arra az esetre, ha mégis azt tervezed:)
2012. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem is menne kox nélkül :), de még azzal sem, mert ahhoz kivételes genetika is kell. A gyorsaságból levesz az igaz, de annyi még nem, ami pl. Ronaldo-nál is van.
2012. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kivételes genetika alatt azt érted, hogy megfelelően reagáljon a kokszra?
2012. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt is, igen. Sokszor ez dönt, hogy ki mennyire tolerálja a cuccot és igen, más-más hatása lehet különböző szervezetekre. Van aki bevizesedik pl. a danaboltól, van akinél pedig szinte semmi aromatizáció nem lesz, tök száraz formát mutat utána is. De én nem akarok ebben sokat okoskodni naturál létemre, és el is kanyarodtunk a témától.:)
2012. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem,ment a zöld kezecske srácok :))
2012. aug. 16. 00:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Több ch-t kell ennem,vagy mit értetek a kaján belül?:)
2012. aug. 16. 00:51
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, kell egy jó tömegnövelő étrend, amiben mindig tudod, hogy miből mennyit vittél be.

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!