Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Különleges kérdés, ugye nem baj?

Különleges kérdés, ugye nem baj?

Figyelt kérdés

hello,


előre bocs, hogy itt teszem fel a kérdésemet, mert nem igazán ebbe a kategóriába tartozik, de máshol nem nagyon kaptam választ, és itt legalább van élet, hátha jön ide egy autóbarát ember is.


szóval most tettem le a jogsit, szeretnék valami kocsit venni, de nem igazán értek hozzá, még csak most kezdtem el tájékozódni a témában.


szóval ami fontos lenne, hogy nézzen ki jól, pl. az új honda civic nagyon tetszik, meg a bmw 1-es sorozata is, ami még árban is elfogadható.


szerintetek melyik modell a legjobb ár/érték arányú? nem a menőzés az elsődleges célom, de azért fontos, hogy ne valami suzuki kinézet legyen :D


köszi a segítséget előre is!



2012. aug. 24. 12:11
 1/3 dirtboy ***** válasza:

szerintem nem kéne ilyen értékű kocsikkal indítani jogsi szerzés után.

elég lenne most egy pár 100ezers régebbi kocsi aztán azt nyúzhatod 1-2évig addig szerzel legalább rutint.

utána eladod és veszel majd egy komolyabbat,addigra meg már legalább biztonságosabban tudsz közlekedni is.

2012. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van benne ráció, van a családba egy régi opel astra amit senki nem használ, lehet leszek pofátlan, és elkérem azt. :)
2012. aug. 24. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem az Autók, motorok kategóriába raktad? Hogyne lenne ott élet, sokan vannak ott!
2012. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!