Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás! ha heti 2x edzem meg...

Gyúrás! ha heti 2x edzem meg minden testrészemet 10-10 sorozattal az sok? karomat így edzem 2hónapja és megugrott 2cm-t

Figyelt kérdés

mástsem csinálok csak eszem,szedem a tápkiegeket. nem melozom most pihenek meg edzek szerintem így beleférne mivel gyorsabb a regenerálódás meg a karom a bizonyíték.

lehet a többi testrézsem is jobban nőlne..



2012. aug. 31. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Most majd úgyis jönni fognak,hogy heti 1X kell megedzeni egy izmot meg stb.. De mindenki más... Ha neked beválik akkor nyomd így... Én is van amikor így csinalom és tuledzeni 100 h nem edzem túl magam..
2012. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted az edzést, akkor azért nősz ilyen ütemben, ez szépen lassan visszább áll. De hogy tudod heti kétszer is megedzeni? Egyszer edzed a héten a különböző izomcsoportjaidat, de akkor keményen, tényleg tedd oda magad! A karból kiindulva pedig, az részt vesz mellezésnél, hátazásnál, vállazásnál is, túl fogod edzeni magad..
2012. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pedig akkor fejlődtem jól, mikor áttértem heti egyszer egy izomra. Szóval igen jönnek az ilyen nem normálisak, mint én és ezt ajánlják.:)
2012. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
régóta edzem! idáig mindig mindent egyszer!most váltottam karnál 2hónapja és most váltok a többi testrésznél is..hátha másnál is beváll...úgy fogom csinálnia többi testrésznél h mindet 1x és amelyiknél úgy érzem h messze van még jövő hét azt megedzem még1x .
2012. aug. 31. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy edzéstervedet írd már le légyszi, nagyon kiváncsi vagyok hogyan oldod meg a heti 2x edzést. :P
2012. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez így valóban ellent mond sok mindennek, de csináld így amég azt érzed, hogy fejlődsz. Ha stagnálsz, akkor meg válts. :)
2012. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, ha neked jó, akkor csináld. Mi leírtuk, hogy miként lenne jó, de az igaz, hogy néha nem árt kicsit variálni.
2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!