Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myomax hardcore-ról mi a...

Myomax hardcore-ról mi a véleményetek, szerintetek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Én még csak ma vettem, egyet toltam be belőle, majd holnap tolom az edzésutánit. Viszont, elvileg kéne éreznem valami bizsergést, a béta-alanintól, de ez elmaradt. VAgy ez eltérő személyenként, vagy csak edzés után bizsereg? Na mindegy, ez a legkisebb problémám:D. Nektek hogyan tetszik?

2012. szept. 19. 20:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De egyébként igaz amit írtál, mert a piacon még mindig a kur.va nagy ch mennyiségű tömegnövelők mennek: pl. jumbo, hyper mass 5000, stb. De ezek ár/érték kategóriában ahhoz képest eléggé jók, mert tényleg azok a tömegnövelők, amikben azért már több a fehérje, mint a ch (pl. volumass 35, myomax) már drágábbak is. Ami itt magyarországon a lóf*sz fizetésből annyira nem megy. Ott amcsiba meg scitecet nem is vesznek. Minek is vennének? Ott van nekik az optimum nutrition.
2012. szept. 19. 21:52
 12/16 anonim ***** válasza:

A scitec-et tudomásom szerint az USA-ban nem forgalmazzák. Nem csodálkozom rajta, hiszen ott annyi saját (ott készült) brand van, hogy az már döbbenet.

www.bodybuilding.com

Az amcsi piacra eu-s főleg magyar terméket bevezetni?!?!?!?!


Különösebben nem "izgatott" scitec, de ha már szóba hoztad az Optimumot. A tömegnövelője, Seious Mass miben olyan különleges amerikai, hogy sokan "beájulnak" és felsőbb rendűnek tartják?! 100g-ban 15g protein mátrix van. 1 adag = 334g és ebben van 1g creatin, 500g glutamin, 500g glutmain peptidek, és iszonyatos mennyiségű szénhidrát. Ezt bármely márka gyártója el tudja készíteni. Sőt bármely testépítő alapanyagokból jóval olcsóbban.

2012. szept. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mindenkinek meg kell találni az egyéni szükségleteit kielégítő tápkieget. hiába nagyon jó összetételű a myohard, ha egy pókkarú 60 kilós srác, jobban jár egy zöld jumbóval. de ha megvan szilárd kajából a kellő mennyiségű ch és fehérje, akkor egyedül az edzés utáni turmix a legfontosabb a gyors felszívódás miatt. a többi már csak kényelmi dolog, pl hogy nem a 25deka túrómat eszem meg este, hanem megiszok helyette egy kb 30g fehérjét tartalmazó kazeinturmixot. a lényeg h számolni kell a bevitt tápanyagot és a hiányzó mennyiséget kiegészíteni. és ez egyénfüggő, hogy mivel.
2012. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Én eddig Volumass35-öt használtam, most vettem myomax-ot.

Nekem az bajom van vele, hogy míg a V35 rendesen feloldódott a vízben, a Myomax olyan mintha homokot innék.

5 percig álni hagyom, valami brutális mennyiség üllepszik le az aljára, amit alig van gusztusom meginni. olyan mint az iszap!

ez normális?

2012. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hav alamibe nem 1 csipetnyi proteint meg 5 kg cukrot tesznek, az biztosan sűrű massza, és jóval nehezebben oldódó lesz. 3-4dl folyadékkal elkeverve, vagy mixgépelni eleve nehezebben oldódó, tovább tartó folyamat.
2012. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Noha egy kis bizsergés a végeredmény szempontjából nem oszt, szoroz, még ezt sem várd egy terméktől, amelyben fogalmad nincs mennyi annak a komponensnek a mennyisége, amitől ezt kellene érezned szerinted! Egy "mátrix" általában azért mátrix, mert egyáltalán nem szándékuk, tudatni veled mennyire kevés egy-egy alkotóelem.


Ami a cukrot illeti, a maltodextrin éppen csak egy fokkal jobb, mint a kiváló dextróz, ami a leírás értelmében azt sugallja, hogy teljesen felesleges volt a többi termékben is. Amit az enzimatikus bontásban nem vittek véghez a szervezet pillanatok alatt megteszi, mert szinte semmiből nem tart 5-20 db szőlőcukor-monomerből (maltodextrin)felszabadítani egy nagy rakás szőlőcukrot, ami jó bazi nagy adagban megint oda vezet, ahol a part szakad. Ez jó eséllyel vezet zsírraktározáshoz ismét, de a vevő elégedett lehet, mert eszerint a testsúly nőni fog.


Milyen kár, hogy a testsúly és felkarkörméret ellenőrzésekor kimarad a derékbőség figyelemmel kísérése!


Nekem nem tetszik. Igen lehet az ilyesmitől akár tizenvalahány kilót is "nyerni" pár hónap leforgása idején, mint bármilyen extra kalóriabeviteltől, kifejezetten a kezdők szerencséje, amikor ennek egy jelentősebb hányada izom.

2012. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!