Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem úgy táplálkozok mint...

Ha nem úgy táplálkozok mint egy testépítő, kidolgozhatom a testem?

Figyelt kérdés
Hasizomra,hátizomra és a deltaizomra gondolok. Vagyis felső testemre. Ha keményen edzek és ugyan az az étrendem mint eddig csak több, akkor megnagyobbodhatnak, illetve kikörvonalazódhatnak az izmaim? Az olyan izmokat keményíteni is kell?(szokták ütni, hogy bekeményedjen nem?)

2012. szept. 24. 22:15
 1/10 A kérdező kommentje:
amit "deltaizomnak neveztem" az Fűrészizom? xD valahol azt olvastam
2012. szept. 24. 22:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig, szintig tudsz fejlődni, de elmaradsz attól, mintha egy jó étrended is lenne. Ütni nem kell. Először tömeget kell növelni, majd később szálkásító diétával és a súlyzós edzés mellett végzett aerob edzéssel le kell adni a zsírt. De előbb legyen izomtömeg, amit könnyebben elérsz egy jó tömegnövelő étrenddel.:)
2012. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A deltaizom az a vállizom.
2012. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 *Glissade* ***** válasza:
a fürész meg alatta van, aszem:D
2012. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nagyon amatőr szintre edzheted ki magad. És minőségben nagyon rossz lesz, tehát zsíros leszel. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel tovább tart megcsinálni, mintha rendesen diétáznál.
2012. szept. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem kell úgy táplálkoznod mint egy testépítőnek mert logikus hogy neki sokkal többet kell enni-e csak az a lényeg hogy legyen meg a napi 5 étkezés!!!! és járj fojamatosan gyúrni.. ja és ne csak 1 2 helyre gyúrj mindenhova kell!!!
2012. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak a Genetikádra vagy utalva, Ha jó akkor nyert ügyed van, téliszalámival és vajaskenyérrel is szálkás + erezett lehetsz (saját szememmel láttam vidéken egy ilyen gyereket) Szóval Genetika vagy te is beállsz a sorba és figyeled a fehérje/szénhidrát beviteled.
2012. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah,hát testalkat, izom genetikám szerintem elég jó. Eddigi életem során nem sokat dolgoztam magamon és mégis szépen fejlődtem. másfél éve foglalkozok többet magammal és az a kis idő alatt is láthatóan megváltoztam. Körvonalak minden felé kierősödtek, gyorsan szálkásodom. Most járok evezni 4hónapja és a karizmom is megvastagodott illetve észrevehetően 4x erősebb mint volt meg stb. Rengeteget eszek, olyanokat amitöl más 5x ekkora lenne és semmi. Szóval ilyen brutális dolgok, hogy reggeli minimum 4tojás szalonna, sonka, ezazamaz sülve, nem sülve szóval úgy érzem magam, hogy jó genetikával áldott meg az úr :D
2012. szept. 25. 23:36
 9/10 Sznofru ***** válasza:

Szerintem nem vagy tisztában a mennyiségi étkezéssel kapcsolatban. 4 tojásnál többet levezetésnek tudnék megenni.


Leírnád konkrétan a napi étkezésedet?

2012. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Reggelire attol függ de egy héten 4-5Alkalommal Tükörtojást 4darabot kb. Szalonnát szeletre vágva abbol 5öt megsütök, sonkábol 3at, Gombát megsütök 3-4nagyobb darabot, paprikát mellé, 1liter tej, 200g tejföl, két nagyobb szelet kenyér. Ebédre 7napbol pénteken nincs hús az asztalon, többi napokon mind disznó,birka illetve néha csirke is. vacsorára Szalonnát, sonkát illetve szalámit, sajtot szoktam enni. Jó 1/4ed kenyérrel szintén 200g tejföl illetve minimum fél liter tej. Ha nem ezt eszem akkor szendvicset csinálok 4-5öt vagy az ebédböl maradtakat eszem meg.
2012. szept. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!