Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésen vagyok. Jó így...

Tömegnövelésen vagyok. Jó így a fehérjebevitel?

Figyelt kérdés
Naponta kb 10 tojást eszek mert mást nem tudok olyan rendszeresen fogyasztani amiben van elég fehérje.Szóval nem baj ha csak azt eszem?70kg vagyok.Elég 10? És hányszor mennyit egyek naponta?Persze főtten eszem.

2012. okt. 10. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A 70kg-odhoz tömegnöveléskor 140g fehérjére van szükséged naponta. Egy tojás körülbelül 5g fehérjét tartalmaz, azaz most napi 50g fehérjét eszel meg, látszik, hogy nem elég, nem beszélve arról, hogy a tojásfehérje nem a legjobb.


E mellé kellene még napi 400g csirkemell, ami körülbelül 500-600Ft-odba kerülne naponta.

2012. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
55%
A legtöbb fehérje a turóban, sajtokban (figyelj oda arra, hogy zsírszegény legyen), és halakban van...
2012. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!