Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mesterséges fehérjék nélkül...

Mesterséges fehérjék nélkül felesleges elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az, hogy 16 éves vagyok, szeretnék hétvégente edzeni és hasonlók, de erről hallottam egyet s mást. Például azt, hogy mesterséges fehérjék bevitele nélkül felesleges időpazarlás a testépítés, mert a szervezet nem jut felesleghez, amit izommá alakíthat. Én igazából a természetes dolgok híve vagyok, tehát igyekszem minél többet enni, stb. Egyébként a mesterséges fehérjékről még azt is hallottam, hogy felborítja a hormonháztartást, ill. könnyű tőle elhízni. Ebből mennyi igaz?

2012. okt. 19. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Sikerült jó nagy hülyeséget leírnod. Mesterséges fehérje??

Az pont nincs.

A proteinkészítmények TERMÉSZETES tejsavófehérjékből készülnek. Annyi a történet, hogy kiszűrik belőle a tejcukor nagy részét, majd porlasztva szárítják, hogy tovább eltartható legyen. De ezek ettől még természetesek!

Nem koxok, nem lesz tőle semmi bajod.

27 éve fogyasztok protein tápkieget és semmi bajom. Kemény mi?:)

De szilárd kajával is be tudod vinni a fehérjét egyébként, csak edzés után gyorsabb a tejsavó.

[link]

2012. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Látom te sem írtad be még a Gugliba, hogy "mesterséges fehérje", egyszer próbáld ki, meg fogsz lepődni. Aki meg olyanokat mond neked, hogy az hormonháztartást borít meg elhízol tőle, csapd tarkón egy péklapáttal a nevemben ^^


Menősködök egy sort, a többiek már biztos unják, de na :D

Az ELTE-TTk Szerves Kémiai Tanszék és a Corvinus Egyetem Élelmiszertudományi Kar jelenti: ipari méretű étkezési fehérjeelőállítási módszer nem létezik! De még ha lenne sem lenne gáz, hiszen a lényeg a molekula maga, az eredetét elfelejti, hóttökmindegy, hogy készült.

2012. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem veszi a fáradságot, hogy utánaolvasson a dolgoknak, na, akkor felesleges edzeni!
2012. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed sajnos tárgyi képtelenségeken alapszik. Nagyon sok mindenről tájékozódni kellene.
2012. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát Wash látom te se guglizol.

Ezt az írásod előtt jóval megírták: www.google.com/url?q= [link]

Látom frissíted a tudásod, ha már ilyen koponya vagy. Aztán le ne maradj a végén majd jó pár évvel, mert mire megöregszel évszázadokkal leszel:)

2013. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A poén kedvéért egy másik link is: m.sg.hu/cikkek/79301/mesterseges_feherjekkel_is_fenntarthato_az_elet
2013. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És gondolod, hogy megérné összerakni aminosavakból a fehérjeláncot?, mikor tök egyszerűen a tejsavóból csak ki kell szűrni a tejcukrot. Ne legyél már te is ióta!

És egyébként is, ha aminosavakból tennéd össze peptidláncokká, azzal sem lenne gond, mivel attól még az ugyanolyan értékű lenne, nincs előélete az aminosavaknak.

2013. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy Montez a linked egy gagyi sząr. Azért mert amiket felsorolt ételeket az nevetséges. Cornflakes? Na ne! A főnököm is foglalkozik gyúrással és szép nagy darab ember. Őt nap mint nap látom cottage cheese terméket fogyasztani. Ez tudod mi? Én is fogyasztottam. Ez egy szemcsés sajt ami önmagában is finom és nem nehéz elfogyasztani. A termékben 100 grammban mérve 12,3 g fehérje van. A terméket meg 250 g-os, szóval szorozd be mennyi van egy kis cottege cheese termékben. Ez azért nem cornflakes...
2013. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!