Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés! Ez tényleg nem...

Testépítés! Ez tényleg nem csak ámítás ez a szer? Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

#gyúrás #izomépítő #kamuvagynemkamu
2012. okt. 25. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre domborodik! :-D ezt már nem bírom.....
2012. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én majd megvárom a következő 4 ilyen kérdést és akkor majd írok. Elég minden 5-re válaszolni, úgyis fél óránként jön egy ilyen. Addig meg domborodok.:)
2012. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy egy primitív, műveletlen barom írta a helyesírási hibákból. Kamu az egész.
2012. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Barátok, hogy van? Ha szeretnének valamit tőlem kérdezni, vagy velem megosztani arról, hogyan hatással van Önökre az Xtreme Power, vagy csak csupán itt kommentáljon, és megpróbálok segíteni."


Ez az első komment, ami magától László úrtól érkezett. Annyit le lehet vonni belőle, hogy tudja használni a google fordítót.

2012. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek legtöbbször tényleg nem lehuzasok vagyis kapsz egy kieget a pénzedért, viszont megnéztem az összetevöket: ez egy sima bedurranás fokozó semmi több. Felpumpal egy picit az edzés erejéig. Ennyi, ez pont ugyan olyan mint az anr muscle maker amit amerikába árultak. Adtak neki egy fasza nevet hogy cis9-trans11 meg odairtak hogy 700%-kal megnött izomzat aztàn utànanéztem és a neve nem más mint cla.
2012. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen az a domborzatú test? énis akarok xD
2012. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Gyorsan rendelnék, mert nálam 1 óra és lejár a kedvezmény. Engem főleg a "poprawia stan miesni" tulajdonsága győzött meg.

2012. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
és növeli a test teljes visszanyerését :D
2012. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha a testépítés ilyen egyszerű lenne, akkor mindenhol arnoldok mászkálnának. ez egy sima no fokozó. azt írja az okos szerző, hogy próbálkozott proteines turmixokkal, de nem hatott...akkor mégis mi a fäszomból építi fel az izmot?? nitrogén-oxidból? ez nem más mint egy jó üzleti fogás, a buta emberek kihasználása.
2012. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 VVMMvvmm ***** válasza:

Nem tudom Arnold mostanság, hogy néz ki.Nem tudom, hogy

most hasonlít-e a 70-es évekbelire.Szerintem a testépítés

egy teljes életre szól(normál esetben).Fura, hogy a

az élsportolókra mindig a legjobb formájukban gondolnak

sokan.Utána meg letojják a valóságot.Így tárgyiasul az

ember és élsportoló.

2012. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!