Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » így jól csinálom?

így jól csinálom?

Figyelt kérdés
az van hogy van egy 1.5-2cm háj a mellkasomon meg a hasamon és eszt minél előbb leadnám előbb a mellkasomról elkezdtem fekfőzni 3x10 úgy hogy az orrom érinti a földet(normális fekvő) meg amikor szabad a kondi a suliba akkor bemegyek és fekve nyomok 40kg/4x10et ettől legutoljára nem volt izomlázam és nem tudom hogy tudna elfogyni rólam a zsírpárna mit tegyek??

2013. jan. 24. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
mellkasról fekvővel vagy egyéb célzott gyakorlatokkal nem fogsz az edzett testrészről zsírt leadni. Zsírt vagy mindenhonnan, vagy sehonnan. Ha az étkezésed nincs rendben, pontosabban nem diétás akkor hiába az erőlködés, nem lesz semmilyen fogyás.
2013. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát ha nem diétázok akkor nem fogok kiszálkásodni?
2013. jan. 24. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen gyakorlatokkal csak gyorsan elfáradsz,de fogyásra nem késztet.Lehet hogy a kar izmaid ,mell izmod nagyon erős lesz,de fogyásra nem késztet.Fogyni csak a sok mozgással lehet,mint egy tesi órán .Ezt az energiát amit a fekvőnél leadsz,legalább félórát elszaladgálsz,és még olyan fáradt sem leszel .Nem kell neked diétázni,csak lemozogni azt az ételmennyiséget amit beviszel .

Mikor éhes vagy,egyél meg egy almát.Ez nem hízlal .Igyál egy pohár tejet . Megvonnád hirtelen a kaját magadtól,

egy dekát sem fogynál,mert szevezet hiányt érezne és

tartalékra állitaná magát.Nem engedné a felesleget távozni. A szervezet ilyenkor úgy viselkedik,mintha a meglévő felesleg a túléléshez kellene a jövőben.

2013. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2013. jan. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!