Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a testépítés sport?

Szerintetek a testépítés sport?

Figyelt kérdés
Kérek érveket ellene és mellette!

2013. jan. 25. 22:36
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
-csak
2013. jan. 27. 17:30
 42/55 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jó 100 kiló felett lenni kevés zsírral, de ez naturálban elég esélytelen, főleg, ha nem vagy magas.:)
2013. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:

Azért hülyéztelek le, mert egész egyszerűen az vagy.

Felsoroltak több érvet, te meg le tudod azzal, h hülyeség...

Ez mennyire értelmes hozzáállás?

Emellé kis sértődöttséget is érzek a mondataidban, gondolom te vagy az, akit suli után a gyúrósok rendszeresen elpáholtak...

De megértem őket:)

2013. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
azért az "ez csak szépségverseny" szöveghez: na de nem alapban olyan a teste, mint mondjuk egy szépségkirálynőnek az arca, meg hogy jó alakja van. hanem, mert olyanná formálta.mellesleg, akinek az én ismeretségi körömben kb. a legizmosabb férfi (értsd, nem nagydarab, hanem formás, definiált izmok), az speciel balett-táncos...de ha ránéznél, kapásból azt kérdeznéd tőle, hogy te gyúrsz?
2013. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Én semmire nem mondtam, hogy hülyeség.

Amit te sértődöttségnek érzel a mondataimban az valójában álláspontom megingásának palástolása lehet.


Egyébként nem küszködtem alkatomból adódó problémákkal. Én is szeretek erős lenni. Én is fogtam már súlyzót. S valóban, én is utálom, ha megkérdezik, gyúrok-e? Erre a kérdésre kidolgoztam egy igazán humoros kis párbeszédet még középiskolában:


-Csá! Gyúrsz?

-Ja.

-Csak mer' nem látszik...Höhööö


vagy


-Csá! Gyúrsz?

-Nem.

-Höhöhöö, nem is látszik.


Továbbá rájöttem egy (számomra) végső igazságra:

Lehet valaki erős anélkül, hogy gyúrna.

Nem testépítő az, aki gyúr.

A testépítés sport.

A gyúrás nem.


Ebből kifolyólag helyesbíteném kérdésem:

Szerintetek a gyúrás sport?


Nagyon köszönöm, hogy meggyőztetek! Valóban tájékozatlan voltam e téren. Hála azoknak, akik a jó modor és az érvek eszközével felvilágosítottak!


kérdező balra el

2013. jan. 27. 19:28
 46/55 anonim ***** válasza:
bakker. ahogy valaki fentebb írta, az is sport, ha elmész a barátnőddel sétálni. használtad az izmaidat (az tökmindegy, hogy nem mindet, meg nem úgy, meg nem azt, ahogy mondjuk egy súlyzós edzésnél). mozogtál, nem tespedtél a tévé előtt, sportoltál. akkor is, ha kint focizol a téren, vagy tollasozol a szomszédokkal a kertben.
2013. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Na jó. Nálam a sétálás nem sport.
2013. jan. 27. 21:09
 48/55 anonim ***** válasza:
mi neked a sport? eddig megtudtuk, hogy semmi...
2013. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy én sportoló vagyok, mert minden nap gyalogolok vagy biciklizek 12 km-t, hetente egyszer futok 10 km-t, fekvőzök naponta és gyakorlok a hangszeremen. Mindezek pedig az életem szerves részei. Tehát: sportoló vagyok.

Jól lesarkítottam ahol csak tudtam. A kedvetekért.

2013. jan. 27. 23:27
 50/55 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm, hogy meggyőztetek! Valóban tájékozatlan voltam e téren. Hála azoknak, akik a jó modor és az érvek eszközével felvilágosítottak!


kérdező balra el



Ez kb. arra volt jó, hogy vasárnap 5 oldalon kersztül egy olyan kérdésre válaszoltunk páran, amire már a kérdező megadta a választ is. A testépítés is sport. Meg tudtuk, hogy mivel a kérdező xy km-et fut, és bicajozik, neki valószínűleg az a sport, és neki a testépítés nem sport.


Szerencsére ismét hétfő van. Jöhetnek a következő kérdések.

2013. jan. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!