Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a szer amitől jobban nő...

Mi az a szer amitől jobban nő az izmom és erősödök is? (persze edzek mellette)

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 18:46
 1/9 dirtboy ***** válasza:
100%
élemiszer
2013. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja dirtboy, az élelmi-szer. Legyen tömegnövelő étrended, mert anélkül baszhatod az egészet.(Tömegnövelő étrend: 2-2,5 gramm protein és 5-6 gramm szénhidrát/testtömegkilogramm.) Ha nem tudod szilárd kajából bevinni a szükséges fehérjét, akkor vegyél protein táplálékkiegészítőt. Reggelire jó lesz lassú ch mellé, valamint edzés utánra gyors ch mellé(pl. dextróz) Mehet még multivitamin, ízületvédő. Más "szer" nem fog kelleni.
2013. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha macerás az étrend, akkor ott a Szunnyadóizomstimulátor2000, amit Wash-tól tudsz megrendelni.


[link]

2013. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom: élelmi-szer:)

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
na bakker ezen én vagyok rajta, még elijeszted a kistestemmel a vásárlókat csfn.:)
2013. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Glissade* ***** válasza:
Héééé, az én paint-os plakátom sokkal jobb lett:D
2013. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Genetikádhoz, edzés intenzitásodhoz mérten a kalóriabevitelre kell figyelni, ami megfelelő szilárd táplálkozással 70%-ban megoldható.
2013. jan. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Glissade, az szerintem is jobb, legalább azon izmos ember van.:)
2013. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Glissade* ***** válasza:

:D

Te is izmos vagy.

2013. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!