Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg ki kellene mérni...

Tényleg ki kellene mérni mindig a kaját mérleggel? (testépítés)

Figyelt kérdés

Vagy csak ez azoknak kell kimérni, akik már nagyon profin nyomják.


Most tervezem a gyúrást, olvasgatom az étrendet, de én nem terveztem, hogy kimérem a kaják tömegét meg napi 6-szor eszek.

Úgy vagyok vele, hogy azt eszem, amit kell, de nem mérem ki, és napi 3szor eszek (vagy annyiszor, ahányszor éhes vagyok és tudok enni). Akkor az én tervem nem jó?



2013. febr. 14. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs mázlista alkatod, akkor nem lesz jó. Tapasztalat.
2013. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy amit kell, hogy reggel zabpehely, protein por reggel és edzés után, este túró, napközben rizs meg csirke.


De én nem szeretném kiméregetni, simán enni ezeket nem jó?

2013. febr. 14. 19:28
 3/15 anonim ***** válasza:
De jó úgy is,csak találd meg a megfelelő arányokat kb.-ra.
2013. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha éppen eltalálod a mennyiségeket, akkor jó, ha meg nem, akkor nem jó. Ez ilyen egyszerű.
2013. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elsőre is értettem, és elsőre is ugyanazt a választ adtam, amit kell...
2013. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért a napi 4 étkezés jó lenne ,ha meglenne!Ebbe még nincs benne a turmixok és a túró!

Ha tömegelni akarsz akkor nem kell mérned ,csak egyél annyit amennyit bírsz ! DE MINŐSÈGET!!!!

:)

2013. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokan gondolják, hogy eleget esznek. Aztán ha egyszer mégis kimérik és megfőzik a napi adagot, akkor van nagy ámulás, hogy mennyit is kellene megenni.:)
2013. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom:D Pl nekem megy napi 4x 300g csirkemell +120g rizs és még utána simán tudnék enni:D csak attól félek mi lesz szálkásításnál, ha már tömegnövelésnél vissza kell fognom a kajálást:D
2013. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még jó hogy megy. 120g rizzsel szálkásítani szoktak, nem tömegelni.:)
2013. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 YourDestiny ***** válasza:
Én is 3x, max. 4x eszek naponta. Mindenből annyi mennyiség megy be naponta (fehérje, CH, stb.), mint a nagykönyvben meg van írva :) Nincs gond.
2013. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!