Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni kétkezes súlyzóval...

Otthoni kétkezes súlyzóval kilehet váltani a konditermet?

Figyelt kérdés

Van 2 darab egykezes súlyzóm, amin állítani lehet a súlyokat, tehát nem fix tömegű.

Ismerek ezekre az eszközökkel, váll, mell, bicepsz, tricepsz és hát gyakorlatokat.

Ezekkel is tudok normálisan testépíteni (tömegnövelni) addig , míg már a legnehezebb súllyal is könnyen mennek majd a gyakorlatok. Kiváltja a kézisúlyzós gyakorlatok a konditermet?

(étrendtől tekintsünk el, fontos, tudom, de most ez nem tartozik a kérdéshez)



2013. febr. 17. 23:23
1 2
 1/16 *Glissade* ***** válasza:

Nem váltja ki, de jobb mint a semmi.

Ha kiváltaná, szerinted költene bárki is, más milyen eszközökre, vagy konditeremre?:)

2013. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 NagyonGonosz ***** válasza:
Édes kevés.
2013. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az még kevés, de ha még veszel pár cuccot, akkor jót lehet otthon is edzeni, én legalább is itthoni edzéssel is összehoztam némi izomzatot.:)
2013. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Francokat édeskevés, azért el lehet indulni valahogy, néhány nagyon jó alap gyakorlatot meg lehet csinálni.

Később azért lehetne bővíteni a felszerelést, egy fekpad pl. nékülözhetetlen. Egy fekpaddal plusz kézi súlyzókkal - bár nem vagyok szakértő - minden izomcsoportra lehet edzeni.

2013. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
fekvepadot úgy oldom meg mellezéshez, hogy az ágyban lepedőkből kiemelkedés csinálok, és így csinálok fekvenyomást, tehát a könyököm le tud érni hátra.
2013. febr. 18. 10:35
 6/16 A kérdező kommentje:
Tehát, ami gyakorlatokat megtudok csinálni, azok hasztalanok vagy miért nem jó vagy kevés?
2013. febr. 18. 10:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Azok jók, de variálni kell az edzést és egyre nagyobb súlyokat kell használni, így a kezdetben használt terhelés, hamar kevésnek bizonyul.
2013. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a lepedős megoldás meg nem valami stabil, gondolj bele, egy 80-100 kilós fekvenyomásnál, hogy oldod meg, hogy veszed fel a súlyzót, és hogy fekszel stabilan? Vagy guggolásnál, hogy veszel fel 100 kilót a nyakadba? :)
2013. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél eggy ijet ez már félig medig ki váltja


vehetsz ujjonan is


de az kicsit drága


[link]

fitneszcenter-1493778522


ujjonan ennél jobbat árba nem nagyon találsz és lehet vele nagyonsok fajta gyakorlatot csinálni


-mel

-hát

-bicepsz

-tricepsz

-láb


vagy használtan egy hasonlót pl:


[link]


IDAI1R.html#d658a29dc1;r:14;s:160


de ilyeneket 35-45 között már lehet kapni és hiddel otthonra 1000-szer többet ér mind 1 pár súlyzó készlet pár kilóval


tapasztalatból irom mert nekem is ilyen van itthon


ilyen:


domyos HG 60-2 a márkája itt van róla kép is

(75-ért vettem annó 2007-ben 5év garancia a vázra és 2 év a forgó mozgó részekre,csigákra,áttétekre)


[link]



[link]


[link]


éshogyha normális edzel rajta 2-3 hónap alatt észre fogod venni magadon a változást mind külsőleg mind erőnlétbe.

2013. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
100 kilót kézisúlyzóval nem tudok kihozni:D
2013. febr. 18. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!