Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni kétkezes súlyzóval...

Otthoni kétkezes súlyzóval kilehet váltani a konditermet?

Figyelt kérdés

Van 2 darab egykezes súlyzóm, amin állítani lehet a súlyokat, tehát nem fix tömegű.

Ismerek ezekre az eszközökkel, váll, mell, bicepsz, tricepsz és hát gyakorlatokat.

Ezekkel is tudok normálisan testépíteni (tömegnövelni) addig , míg már a legnehezebb súllyal is könnyen mennek majd a gyakorlatok. Kiváltja a kézisúlyzós gyakorlatok a konditermet?

(étrendtől tekintsünk el, fontos, tudom, de most ez nem tartozik a kérdéshez)



2013. febr. 17. 23:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok bocs a helyesírásért és a két szar linkért csak siettem


az a lényeg hogy amit belinkeltem neked a sajátomról olyat szerezz be ha tudsz azzal el lehet érni változást ujjan 75-80 tudom nem olcsó de használtan 35-45 között lehet találni.

2013. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A gépekhez annyi a megjegyzésem, hogy a szaba súlyos gyakorlatok fontosabbak, persze ki lehet egészíteni csigás géppel, de az előbbi fontosabb.


Most még nem tudsz annyit emelni, de ha az izomméret számít, akkor emelni kell a súlyokon fokozatosan, így előbb-utóbb eljut az ember a 100 kilós fekvenyomásig, az nem egy nagy dolog. De ilyen lepedős bohóckodással ez nem megoldható, tehát egyhelyben toporgás lesz a kézisúlyzókkal, ha nem emelsz rajta.

2013. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szóval úgy gondoltam, hogy ezeket addig használom, mig a súlyzűókészletet ki nem használom , tehát ha már fullra ráraktam az összes súlyt és az se fáraszt meg.


De addig se jók ezek?

Azután mehetne a kondi is.

2013. febr. 18. 11:03
 14/16 anonim ***** válasza:
kezdetnek jó
2013. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 *Glissade* ***** válasza:

Már mondtuk, hogy kezdésnek jó... de hosszú távon nem lesz megfelelő.

Ráadásúl nem tudsz vele mindenre edzeni.

2013. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak magadnak, csinálod, akkor 10-15 évig is jó lehet. Nekem ilyen gépem van, és egy francia rudam, egy kési súlyzóm és egész jól nézek ki. Ha meg, valakinek nem tetszik, ahogy kinézek, akkor így járt.
2020. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!