Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Montez nem irkál már ide,...

Montez nem irkál már ide, letiltották, vagy belefáradt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Énis néztem már!

A toplistát 10 000 ponttal vezette,jelenleg pedig csak pár 100- al...

2013. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Montez szögre akasztotta a billentyűzetet... De neki van igaza, nem lehet a sok hülyét örökké bírni....
2013. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor majdnem minden nap jön valami értelmiség aki pl megkérdezi hogy a danabol mellé lehet-e fehérjét szedni nem meglepő.
2013. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Totál igaza van. Sok értelme nincs.
2013. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is úgy tudom, hogy nem jön már többet. Elege lett. Sajnálom, pedig még jó lenne kérdezni ezt-azt.

Benne annyira bíztam, hogy amit ír válaszokat, azok tényleg jók, a többiekében nem annyira. Azóta nem is teszek fel kérdéseket, hogy nincs itt.

Csak néha olvasgatni jövök ide. De látom, hogy a gyúrós kérdések is eléggé megcsappantak azóta, hogy elment. Így már ez a része ennek a kategóriának is szétesett, nagyon megcsappant az érdeklődés. Nincs már annyi kérdés sem ilyen témában.

2013. márc. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó ne mondd már, hogy Montez miatt esett szét a sport kategória .A többiek is ugyanúgy kellettek hozzá, JayC, acm, Ikszdéééé, Cyan stb. Nem élt volna az oldal régebben, ha nem lettek volna itt sokan. Sokan eltűntek az oldalról, vagy baromi ritkán válaszolnak, mert van jobb dolguk az életben, nem ülnek egész nap a gép előtt !

Van olyan is, aki levette a nevét és olyan is aki más névvel ír már .

2013. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!