Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet arcra gyúrni? :D

Lehet arcra gyúrni? :D

Figyelt kérdés
Szó szerint értem a kérdést.. Mivel az arcban is sok izom van, gondoltam vannak olyan gyakorlatok, amivel fejleszteni lehet őket. Ezáltal sikerülhetne elérnem, hogy kicsit szélesebb legyen az arcom?

2013. márc. 19. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok rágással tudod izmosítani az állkapcsod.
2013. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Talán még az arcmimikák is segítenek
2013. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :) Igazából az lenne a célom, hogy az állkapcsomnál vagyis az arcom alsó felénél szélesedjen egy kicsit remélem sikerülni fog :)
2013. márc. 19. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xtVs59VBdtU

de csinálhatod úgy is,hogy fogod a szádban és előrehajolva időre tartod.

2013. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ez zsir! Koszi:) egyebkent ez nem veszelyes?:D
2013. márc. 20. 00:33
 6/8 anonim ***** válasza:

ha konkrétan a látható gyakorlatra gondolsz,akkor a gyerek túl gyorsan végzi,rángatja-ejti.

a lefelé ejtés meg nem a legbarátibb a nyaki porckorongnak,ezért izomból végig feszítve kell leengedni,de olyan vidit nem találtam.

és egészen hátul harapj rá,ott erősebbek a fogak.

2013. márc. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este már csináltam is egy keveset, most reggel meg már érzem, hogy jól csináltam. Izomlázam nincs, de valami hasonló igen... Olyan mint ha nagyon sokat beszéltem volna és elfárdat volna a szám :)
2013. márc. 20. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugulj el toki
2020. dec. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!