Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek? Ez jó vagy nem?

Szerintetek? Ez jó vagy nem?

Figyelt kérdés

NEM:férfi 20éves

TESTSÚLY:109kg

TESTZSÍRSZÁZALÉK:14-15%

MAGASSÁG:171cm


Szerintem nem vagyok hájas,egy kicsit sem,csak a testsúlyom nagyon magas.A magasságomhoz nézve a kalkulátorok,azt dobták ki hogy nagyon sok rajtam a felesleg és hogy kezdjek el fogyókurázni.Szerintem normális a felsőtestem,nem izmos de normálnak mondható.A táplálkozásom is kiegyensúlyozott.Nem tudom miért vagyok majdnem 110kg?



2013. ápr. 8. 16:44
1 2
 1/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha nem vagy izmos, akkor esélytelen a 15% os testzsír ilyen súly mellett.
2013. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valamennyi biztos hogy van de nem sok nem kockás a hasam,de nem is olyan hájas
2013. ápr. 8. 16:51
 3/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Valamennyi izma mindenkinek van :D Ezt a 14-15% testzsírt honnan vetted?
2013. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a gyógyszertárban van az a gép ami kielemzi az adataidat pontosan.Ott ennyi jött ki.
2013. ápr. 8. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem mondtad hogy te egy profi testépítő vagy. [link]

Mert a 15%-os testzsir ezt jelenti. Az a testzsir jo eséllyel van 30-40% is

2013. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk 4 évvel ezelött mérték akkor mondjuk még nem voltam ennyi.
2013. ápr. 8. 17:06
 7/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem tudom mennyire pontosak ezek a gépek, de olyan sokat biztos nem csalnak. A neten lévő BMI kalkulátorok átlagos emberekre vannak "méretezve". Nyilván a 171centihez a 109kg az emberek többségénél komoly túlsúlyt jelent. Viszont, hogyha 14-15% os a testzsírod, az egyáltalán nem gáz. Nagyjából el tudlak képzelni, én úgy szoktam hívni, hogy paraszterő/őserő van az emberben (a szó jó értelmében). Ezt olyanra értem akin látszik, hogy mocskosmód erős, de egyáltalán nem szálkás, viszont nem is zsíros. Ha gyors vagy, akkor az amerikai focit lenne érdemes kipróbálni.
2013. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kizárt a 15% zsír ezzel a magassággal és súllyal.

Nyomj egy képet.

2013. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretek sportolni se időm se energiám sincsen rá.Egyébként abszolut nem tudok futni,azt nem montam hogy egy csepp zsír sincsen rajtam,a hasamon azért van de nem olyan sok,amugy nem mondanám magam vékonynak szerintem normál vagyok.
2013. ápr. 8. 17:13
 10/16 Dogmatix91 ***** válasza:
az a probléma, hogy a normál testsúly ehhez a magassághoz kb 75kg. Én 187cm vagyok 80kg-mal és én vagyok így kb 14-17% os testzsírszázalék között valahol. 4év azért hosszú idő, főleg ha akkor könnyebb voltál és nem mozogtál azóta, akkor a feljött plusz súly az zsír. Egyébként mindenki talál olyan sportot amit szeret csinálni.
2013. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!