Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzenék, de hogyan?

Edzenék, de hogyan?

Figyelt kérdés

Még teljesen kezdő vagyok a témában, tehát valami teljes testet átmozgató edzéstervre lenne szükségem. A célom egy sportos alkat, kerek és feszes popsi, feszes has. Fogyni nem szeretnék, mert szerencsére nincs rajtam felesleg. Ami a rendelkezésemre áll a kollégiumi edzőteremben: súlyok minden mennyiségben, tárogatógép, húzódzkodó, hátgép, evező, szobakerékpár, elliptikus tréner, tolódzkodó, futópad.

Kérlek segítsetek! :)

21/L



2013. ápr. 14. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz jó edzésterveket, átmozgatót is:

[link]

2013. ápr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 14. 08:08
 3/5 anonim válasza:
Tudom hogy edzéstervet szerettél volna de szerintem neked nagyon jó lenne ha legalább hetente egyszer eljárnál úszni. Az nagyon megmozgatja az izmaidat és jó alakod lesz tőle. De az interneten találsz kifejezetten fenék erősítő gyakorlatokat. Sok sikert a böngészésben. :)
2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Minden ötletet szívesen fogadok :)

Tudom, hogy az úszás jó ötlet lenne, de sajnos ez egyenlőre nem megoldható. Múlthéten elkezdtem kocogni, ilyen szép időt vétek lenne nem kihasználni.

2013. ápr. 16. 07:21
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
A kocogás tökéletesen haszontalan izmosodás szempontjából, tán még hátráltat is. Rendes kardiovaszkuláris karbantartó edzés persze jól jön, de ez nem az.
2013. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!