Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » GHRP-6 után kell levezetés 17...

GHRP-6 után kell levezetés 17 évesen?

Figyelt kérdés
eddig csak protein ettem,de most ki akarom próbálni ezt a peptidet.A nap 2x injekció kicsit ilyesztő de egy 10hetes kúrára megpróbálnám.Szükségem lenne valamilyen levezető kúrára?

2013. ápr. 17. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elmesélnéd milyen gondolatmenet vezetett ahhoz, hogy ezt akard használni?
2013. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elmesélhetem.Több dolog együttállása vezetett ehhez.Először is idén érettségizek(előrehozott) és így most nem nagyon van időm csak kb. heti 2 edzésre,de nyárra jól akarok kinézni és csak máj.7 után kezdeném el a kúrát heti 4 edzéssel.Így a kevés idő az egyik szempont.A másik az hogy ez farkaétvágyat csinál és az nem ártana.A harmadik,hogy azt mondják segíthet egy kicsit még nőni magasságilag,de persze ez nem bizonyított.Àm mivel relatív kevés mellékhatása van és mivel a hormonháztartást se nagyon zavarja ezért úgy vagyok vele hogy egyszer ki kell próbálni.
2013. ápr. 17. 10:17
 3/21 anonim ***** válasza:
30 év felett talán, de nem 17 évesen. Amikor még bőven a fejlődési szakaszban van minden szerved, és azt a kamut ne vedd be hogy nem zavarja össze a szervezeted. Bár azt csinálsz amit akarsz.
2013. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

17 évesen mit akarsz te igen értelmes???

ezt nem neked találták ki!

talán ki is fejteném h miért, ha nem egy feltűnősködni akaró kamasz írkálna FAKE kérdést!!!!!!

soha az életben nem mernél te ilyet használni, csak írkálsz hülyeségeket!!!!

2013. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem kellene peptidekkel szórakozni. Nagyon nem ismeretesek még a mellékhatásai. Ezt több díler szaki is mondja.
2013. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4-es. Lehet nem gyakori,hogy egy 17 éves ilyet próbál ki,de azt ki kérem,hogy amit mondok vagy írok azt úgy is gondolom.Nem a feltünés vezényel és a bátorságról csak annyit,hogy ennek semmi köze ehez.Vagy szerinted bátornak kell lenni ahoz,hogy egy inzulinos tűt használjak?

A többiektől kérdezem,mi lehet a bajom 10 hét GHRP-6-tól? reggel/este 100mccg. Ha kell levezető kúrát is csinálok?

2013. ápr. 17. 11:12
 7/21 anonim ***** válasza:
Pl ha van egy rákos sejt is benned, akkor elég valószínű, hogy az elburjánzik. Páran haltak meg ettől mostanában agydaganatban. De te tudod.:)
2013. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de ha lenne egy ilyen rákos sejtem az úgyis elburjánzana,ha az a növekedési hormon szinthez van kötve,mert most is elég magas így egy kis serkentés,főleg h ez nem kívülről bevitt hormont nem sokat változtatna meg.Legalább is én így értelmeztem az írásokat,amiket a neten találtam.
2013. ápr. 17. 11:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Értelmezheted így, de minek kockáztatni? Nem? De! :)
2013. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

montez rávilágított a lényegre h mi a legdúrvább mellékhatása ezeknek a szereknek amik a peptidek, és faktorok csoportjába tartozik

amíg természetesen van benned lehet x darab rákos sejt, és az immunrendszered simám leküzdi, ha viszont ilyen szert használsz ez minden egyes sejtre ugyanolyan hatással van, megnöveli a számukat

az nem elég h pl a belső szerveid is fokozott növekedésnek indulnak majd, pl akik gh-t használnak ált jóval nagyobb szívük és veséjük van, arról nem is beszélve h minden mást is megnövelhet, pl a vérereket, ha pl rossz az érhálozat a testedben, pl a szemedben mikrorepedések vannak és átereszti a vért,(magas vérnyomás következménye) ez az ami a glaukoma betegség, akkor ez ilyen szerek hatására csak rosszabb lesz

nagyon sok mellékhatása van ezeknek, lehetne írni oldalakat is róla, legtöbbjük ugyanaz mint a gh-nál, de mivel ezek csak pár éve jelentek meg a felhasználás területén még nincs akkora szakirodalmuk, így sokan maguk kísérleteznek ilyen dolgokkal.

ilyen pl a mostanába feltűnt IGAZI miosztatin készítmények, amik valójában GIGA izmokat csinálnak mindehova a testen.Most nem a shopos oldalakon lévő kamu tápszerekre gondoltam, hanem ennek az újfajta peptid őrületnek a nyomában megjelenő szerre amit külföldön már nagyon használnak bodys berkekben, de már itthon is kapható, elfogadható áron.

és talán ha már ezekről írtam a LEGVESZÉLYESEBBET a végére hagytam a sarm -vegyületeket, külföldön már nagyon mennek, de óva int mindenkit ettől az orvos társadalom

Andarine és ostarine a nevük

és h ezek mire képesek.

képzelje el mindenki, h bevesz egy danabol tablettát, van mellékhatása, és van pozitív hatása, azt a sok mellékhatást úgy küszöböli ki a két szer h nem engedi bizonyos átalakulását a szernek v kötődését a testben, így a felhasználó csak a jó oldalát ismeri meg.

és mi a mellékhatásuk.

kivétel nélkül prosztata és hererák, vagy egyéb károsodások az ivarszervekben, mert az androgén koncentráció olyan magas marad a két szer miatt, h rákos sejtek jelennek meg.mert az aromatizációt is akadályozzák

Nos ez ma a dopping csúcsa

és ha vki kalandvágyó, szintén meglehet vásárolni már ezeket is itthon , de csak lebeszélni tudnám őket

2013. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!