Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó fekvenyomásba?

Ez jó fekvenyomásba?

Figyelt kérdés

5 hete gyúrok max nyomásom fekve 110 kg,

80 kilós vagyok 21 éves 5 hete kondizok



2013. ápr. 17. 18:45
 1/9 dirtboy ***** válasza:
szerintem szuper
2013. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is durva.
2013. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a versenyzők akik 80 kilosak itt magyarországon mennyivel nyomnak kb ? mennyivel lehet nyerni?

(tudom hogy 110 el esélyem se lenne de még folytatni fogom évekig és lehet hogy egyszer elérem)

2013. ápr. 17. 20:02
 4/9 dirtboy ***** válasza:

nem tudom mennyivel nyomnak,baromi sokkal egyébként de ne feledd hogy te még csak kicsit több mint 1 hónapja csinálod és már 110nél jársz.

egy jó edzőtárssal vagy rendes edzővel,versenyzővel komoly eredményt is elérhetsz szerintem.

járj el amatőr versenyekre,akár fel is fedezhetnek ha továbbra is fejlődő képes tudsz maradni.

oláh ákost is egy kisebb város amatőr versenyén fedezték fel.

2013. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, jó esélyed van később vesenyeket nyerni.
2013. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Ez sok. Ideje elgondolkoznod azon, hogy a teljesítmény, vagy a könyököd a fontosabb...
2013. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:
a könyökének semmi baja nem lesz ennyi súlytól,ne keverd magad egy 21éves sráccal.
2013. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
A max nyomás erőltetése mindenkinek árt. Fiataloknak később, öregeknek előbb megy szét az izület.
2013. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:
ebben nem értük egyet de mindegy,vannak olyan gyakorlatok amikkel jobban meg tudod erősíteni a könyöködet annyira hogy egy olyan gyakorlatnál mint a fekvenyomás a max súlynál is még simán bírja és nem terheli túl.
2013. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!