Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kérdésem tömegnöveléssel...

Leaderhun1 kérdése:

A kérdésem tömegnöveléssel kapcsolatos lenne és Montez, dirtyboy meg a többiekhez szólnak legfőképpen, de mindenki válaszát örömmel fogadom! Többi lent!?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy tömegelés alatt, ha minden este lenyomnák egy zacskó pörkölt földimogyorót az hasznos lehet? (170gr) Lenne fehérje estére (túrót nem ehetek)ami a zsír miatt tudtommal lassan szívódna fel, kellene az a +1100kcal ... Szénhidrát meg hanyagolható 20gr nem sok ... A nap többi részében reggeli zab, ebéd vacsi rizs csirkemell, lehetőleg 1-2étkezést tömegnövelővel váltok ki(Nitro gain gold) ...

A hízástól nem félek, legutóbb 50kg-ommal 400gramm szénhidráton voltam és 150gramm fehérjén, 5%testzsírról felmentem 6ra, kb két hónap alatt, de jött is legalább 5kg tiszta izom, amit azóta is tartok, csak vizsgák miatt kiesett most az edzés és a kaja is ...



2013. máj. 10. 11:58
 1/7 dirtboy ***** válasza:

az hogy 1 zacskó az nem mennyiség,mi grammban beszélünk nem zacskóban.

így nem tudom hogy az most 50g vagy 500g os zacskós kiszerelés.


elég összefüggéstelenül írtad le,alig bírtam elolvasni de talán jól értettem.

vacsira rizs és csirkemell?

az nem jó,estére már nem kell ch.

túrót miért nem ehetsz,mert tejtermék vagy mi?


az 1-2étkezés kiváltása tömegnövelővel nem ajánlatos,akkor már inkább M.R.P kéne az nem baszogatja az inzulinszintedet míg a tömegnövelők tele vannak gyors chval.

vagy pedig igyál fehérjét darált zabbal az is sokkal jobb.


5%os testzsír egy elmért eredmény az már durva lenne,már verseny forma főleg így hogy írtad is hogy mostanában nem hogy szálkásítottál hanem izmot építettél.

2013. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy 5%os testzsir én nem hiszem hogy te itt voltál. [link]

És 1100 kaloria tökmindegy honnan jön rohadtul el lehet hízni tőle. Az elso 2 honapban felszedtél 5 kilót? Ki nem? Ez nem jelenti azt hogy nem tudsz hízni

2013. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A zsacskós mondat után oda írtam zárójelben hogy 170gramm ... S amúgy jah, egy extrem ektomorf test szerintem nem is zsírosabból indul, mint a kép :D És a kérdésre végülis igen, onnan indultam, vacsi alatt 6órát értem később már nem esek ch-t ... 3000kcal alatt nem kezdtem el fejlődni utána kezdtem el csak ...
2013. máj. 10. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom hogy kell: talàld meg azt a kalóriamennyiséget amivel te heti 0.25-0.5 kg-ot nösz kb ez neked ahogy irtad lehet 3000 is.de lehet hogy tobb. Majd nincs más dolgot minthogy annyit eszel
2013. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

ja hogy az az lenne,oks

az elég soknak tűnik,még ha most 56kilós is vagy,de lehet csak 50 most nem tudom a 6kiló súlytöbblet amit írtál benne van e az 50kilóban.

100g mogyoró elég lesz még az is meg haladja az 1g/tskg zsír mennyiséget,plusz ugyebár nem csak innét megy zsír.

2013. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha ennyire szereted akkor egyél picit kevesebb ch-t és meg van oldva.
2013. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de én csak most értem gépközelbe, de már látom, hogy sok választ kaptál. Nem is okoskodok bele.
2013. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!