Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy a hasam bal...

Miért van, hogy a hasam bal oldala izmosabb, mint a jobb?

Figyelt kérdés
Pedig egyébként jobb kezes vagyok, egyéb téren a jobb oldalam izmosabb is, de csak minimálisa, a hasamon viszont jól láthatóan a bal van előnyben. Ott szépen látszódnak a kockák, a jobbon viszont alig-alig. Ez mitől van? Hogyan lehetne kiegyensúlyozni?

2013. máj. 25. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet oldalhasaznod is kéne, és nem a bal kockáidra gondolok, hanem a hasad oldalára, amit valószínű eddig nem edzettél.
2013. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen az enyém is. Nagyobbak is a hasizmok és mintha ott kevesebb zsír is lenne. Ez genetika, nem lehet kivédeni. Hiába edzem a jobb oldalát többször keményebben, ez így marad. Az ember nem szimmetrikus.
2013. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló de viszonylag sikerült kikorrigálnom. Ez szerintem vagy genetikus, de lehet, hogy rászoktál, h a bal oldali részt jobban erőlteted (ez kialakulhat attól is ha kemény talajon edzettél hasra és nyomta a gerincedet a padló/föld..., e miatt pedig inkább az egyik oldalra koncentrálódott a megerőltetés és erre rászokott az izomzatod a későbbiekben is). Szerintem edz többet jobboldalra oldalas felüléssel stb..:)
2013. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!